Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
22 лютого, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Український "Беркут" переїде у російську глибинку

У соцмережах з'явились прохання про допомогу з переїздом "додому".

Про те, що рано чи пізно регіонали тікатимуть з України, як і про те, що вони забудуть захопити із собою - аби розмістити у своїх австрійських будиночках - "Беркут" у повному складі, бійців попереджали неодноразово. Казали, що нам ще жити в одній країні. Спецпризначенці не вірили.

Втім, усвідомили це вже сьогодні.

Тепер вони просять про допомогу братів-росіян, сподіваючись, що останні поселять їх у порожніх хатах у сільській місцевості. До того ж, зненацька "у лавах" бійців виявилоь "много женщин с детьми!" - таких саме жінок із дітьми, як і ті, яких вони не помічали серед "терористів". Між іншим, один з останніх "подвигів" спецпідрозділу - побиття вагітної дівчини, яка намагалась знімати їхні дії на камеру. В результаті вона втратила дитину.

Як би там не було, "Беркут" вже заручився своєрідною підтримкою міжнародної спільноти. Якщо так можна назвати ліпецьку поліцію...

Бажаючих запропонувати бійцям житло у спільноті наразі не видно. Зате є ті, хто запевняє: тих, хто дійсно винен у злочинах, вбивав та катував, знайдуть будь де. Навіть у Ліпецьку.


Матеріали за темою:

-278
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.