Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
24 лютого, 2014   ▪  Версія для друку

Жлобська позолота режиму

Палац Юри Єнакієвського, золоті яйця Віктора Пшонки та інші зразки жадібності, несмаку і жлобства вітчизняної еліти.

Вже кілька днів українці з жахом оглядають Межигірські володіння поваленого тирана Януковича. Немає меж не тільки здивуванню, а й обуренню. Ніхто з нормальних психічно здорових людей не може собі відповісти на одне єдине питання: «Навіщо?». Навіщ, одній людині все це.

Звичайно, мова йде про хворобу і то не одну, якою ще матимуть час займатися спеціалісти. Та будьмо певні, що занедужав справжнім букетом болячок не один Янукович. Не можна забувати, що таких хворих в нашій країні достатньо. І в першу чергу, поміж чиновників та державних мужів. Звідки в них на все це гроші - питання до спеціальних органів. А от простим українцям варто би було знати своїх хворих співгромадян особисто. Навіщо? Ну хоча б, аби в разі чого не помилитися в виборі.

Як виявляється, Віктор Янукович не найкрутіший жлоб в Україні. Звичайно, не про всіх ще відомо. Але ті дані, які оприлюднені, вказують на те, що його явно переплюнув колега по цеху, друг дитинства нардеп регіонал Юрій Іванющенко, в миру Юра Єнакієвський. Погляньте лише на інтер’єри його палацу, і все стане зрозумілим.

 

 

Звичайно, ані з Іванющенком, ані з Януковичем, за жодних умов не міг тягатися статками колишній генпрокурор Віктор Пшонка, але за рівнем жлобства та несмаку - цілком. На щастя, з його хоромів залишених напризволяще, громадськість має найповнішу підбірку світлин, а тому, насолоджуватись "цінностями" екс-генпрокурора можна до нестями.

 

 

 Віктор Пшонка шанував античність і мав себе за патриція....

 

 

Хто знає, якими б дивами міг потішити українців екс-представник екс-президента Януковича нардеп Юрій Мірошниченко, якби його патрон не кинувся в біга. Той маєток який він затіяв будувати вже охрестили "малим Межигір’ям". Туди можна напхати стільки золота, скільки не снилось навіть Юрі Єнакієвському, були б гроші. Хоча все ще попереду. А раптом вдасться відмитися і домовитися про тепле місце в новій владі. Та поки це станеться, погляньте на масштаби і на апетити.

 Дім, гаражі, обсерваторія, будинок для прислуги, власна дорога, причал, пляж та багато іншого. Будівництво цієї резиденції почалося в 2010 році, паралельно з Межигір'ям, і велося донедавна  стахановськими темпами. Архітектурний комплекс стоїть на землі, якої півроку поспіль засипали Блакитне озеро - одне з улюблених місць відпочинку киян. Землю сюди вдень і вночі возили 30-тонними самоскидами і засипали озеро в 50-ти метрах від берега, глибиною 15 метрів. Це недобудований пам'ятник безмірною жадібності, корупції і безкарності. с.Підгірці, Обухівський р-н Київської області.

 

 

Щоправада, зараз пан Мірошниченко відхрестився від свого шефа і його злочинів. Але чи зречеться "малого Межиігір'я" наразі невідомо.

 

Читайте також Діти регіоналів

За матеріалами 4ubuk.blogspot.com , pravda.com.ua , uainfo.org


Матеріали за темою:

80
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.