Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 квітня, 2014   ▪  Версія для друку

Мірошниченко їсть борщ в залі парламенту

Патріотизм екс-регіонала Мірошниченка виявляється в найнесподіваніший спосіб.

«Схоже, справи в регіоналів зовсім погані», - написала на своїй сторінці в мережі журналістка Ганна Грабарська і виклала відео, як від нині екс-регіонал Юрій Мірошниченко смачно наминає борщ на робочому місці в залі Верховної ради.

«Сьогодні Юрій Мірошниченко приніс з собою на роботу тормозок - термос з борщем, і їв його просто на рабочому місці в сесійній залі!», - прокоментувала журналістка.

 

 

Картинка вдалася дуже душевна і здатна розчулити будь-кого. Хоча, якщо заглибитись в тему, то причиною такої поведінки можуть бути не лише гіпотетичні фінансові проблеми колишнього представника президента в парламенті. Можна знайти ще цілу купу причин. Або в Мірошниченка проблеми зі здоров’ям і він мусить часто їсти домашню їжу, або так любить страви, які готує його дама серця чи кухарка, що не може собі відмовити носити їх на роботу в термосі, або боїться харчуватися в їдальні парламенту. Чому боїться, важко сказати. Можливо, після виходу з рідної фракції переймається за своє життя, а раптом щось підсиплють, а, може, просто гидує сідати за один стіл з колишніми колегами, серед яких є сепаратисти.

В будь якому разі, коли людина смачно їсть їй зазвичай бажають смачного.

Тому смачного, Юріє Романовичу!

Читайте також Ненажерливість екс-міністра Ставицького


Матеріали за темою:

166
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.