Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
23 квітня, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Вінні Пух, Шрек та Янукович. Українці розпродають сувенири на згадку про диктатора

VIP-хроніки поцікавилися оголошеннями про продаж речей з епохи четверого президента.

Він полетів. І обіцяв повернутися. Але, звісно ж, не повернеться. Що ж залишиться в українців на згадку – не про Майдан, а про самого Віктора Федоровича? Футболки з портретом президента із червоною цяточкою на лобі – зображенням, за яке ще не так давно можна було потрапити за ґрати? Але ж це тільки у тих, хто потурбувався заздалегідь... Загалом – «трофейні» прапори ПР і ті здебільшого палили.

Вінні Пух, Шрек, Янукович...Такий несподіваний набір значків – лише 10 гривень за всі – пропонує продавець з Дніпропетровщини.

Янукович, зауважує він, вигідно відрізняється від решти казкових персонажів. Бо блимає!

За шалені – у порівнянні з вартістю такого чудового значка – гроші, 130 гривень, черкащанка нині готова віддати парасольку, яку не один рік дбайливо зберігала на шафі.

Дещо загубилися у часовому просторі запорожці. Так, продавець зі славетного міста тиждень тому розмістив пропозицію придбати сувенирний набор зі світлим образом... «действующего президента».

Інші називають Януковича останнім диктатором Європи.

Досі в ціні ляпи Януковича та його оточення.

Топом продаж сьогодні, без сумніву, є килимки з портретом екс-президента.

... А найзагадковішим чином пов’язаним з Віктором Федоровичем лотом, без сумніву, стають полтавські цуценята, що несподівано, але вперто фігурують у результатах пошуку за запитом «Янукович».

Ймовірно, справа в описі їхньої поведінки.


Матеріали за темою:

53
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.