Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
12 травня, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Родичі Януковича живуть «серед мусульман»

У країні, де не буває холодно вже давно нудьгує Ганна Корочанська – рідна сестра дружини Януковича-молодшого.

Припустити, що представлена майже у всіх соцмережах Ганнуся – інша дівчина – доволі важко. Адже із сестрою дружини сина екс-президента в неї співпадає не тільки ім’я та вік (а також постійне відвідування  донецьких нічних клубів), але й фах.

Крім того, вона дуже схожа на свою сестру Ольгу – до шлюбу та раптової зміни іміджу і демонструє той самий неповторний стиль. Навіть волосся дівчата раніше фарбували в один колір.

Ольга Корочанська, дружина Віктора Януковича

Ганна Корочанська

У Ганнусі доволі своєрідне уявлення про танки. Так, танком вона ще у грудні назвала бульдозер, який побачила на відео з Банкової.

Чи покинула дівчина Україну разом з усією династією, чи просто відпочіває десь за кордоном – точно не скажеш. Втім, цілком очевидно, що зараз вона не в Україні – а «среди мусульман».

Якщо відпочиває - то вже не перший місяць. Адже про своє перебування «там, где не бывает холодно» дівчина відзвітувала ще у квітні.

... А ще у січні все було доволі добре. Ганна – яка, доречі, до теплих країн мала звичку позначати своє місцезнаходження під кожним фото – спокійно відпочивала у Донецьку.

Між іншим, в Україні родичка президента не тільки плясала, але й робила корисну справу. Судячи з сотень світлин у альбомі під назвою «Малюсенькая часть моего творчества», вдома «дизайнер» Ганна найчастіше допомогала дівчатам виглядати на всі 100%.

По-перше, це був боді-арт...

… іноді у поєднанні зі знанням іноземної мови...

По-друге – зачіски.

Сподіваємось, що талант Ганни виявиться затребуваним і на чужині. Поки ж дівчина від нудьги подалась у диванні експерти.


Матеріали за темою:

-128
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.