Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 травня, 2014  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Дружина Захарченка знає, в чому гарантія «доброго отношения к людям»

Кохана жінка екс-міністра МВС Віталія Захарченка Людмила– просто янгол. Любить цуценят і квіточки...

Так, власне, виглядає «шапка» сайту розплідника мальтийських болонок Sun De Lion, власницею якого була і залишається Людмила Валентинівна.

У власності дружини людини, яка віддала наказ вбивати – близько 30 собак. А також, звісно, купа цуценят.

“Если вы любите животных значит вы добрый человек! если ваши дети  не когда не позволят обидеть животного, то это  гарантия доброго отношение к людям,тем более к пожилым...Любое животное  - это доброе дополнение к нашей жизни!  А для меня мальтезе - всю жизнь дети! которые дают радость и душевную теплоту ... на прочь убирают чувство одиночества ... Когда есть мальтезе .. не болеешь, не стареешь ... они дают веру в вечность ....”, - дещо безграмотно, але натхненно пояснювала пані Захарченко.

Утім, цікавими не стільки її роздуми про людську доброту, скільки той факт, що питомник досі функціонує (отже, ймовірно, фінансується). Дорослих собак родини Захарченків не розпродають, і вони активно відвідують виставки, останніми з яких стали квітневі «Золоті ворота 2014» та «Україна 2014».

Наймана працівниця Людмили Захарченко, адміністратор розплідника мальтезе Ольга Колесникова, запевняє: все добре.

І, з огляду на спокій, напевно, чудово знає де перебуває зараз власниця Sun De Lion…та її чоловік. Адже, зрештою, пані Захарченко так любить своїх песиків – запоруку людської доброти.


Матеріали за темою:

-95
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.