Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
20 травня, 2014   ▪  Версія для друку

Біженці-регіонали поневіряються в Москві на вокзалі

В регіоналів все погано: сепаратизм в Україні не пройшов, гроші закінчуються і навіть в нормальному ресторані нема за що посидіти.

Царьов і Пшонка не знайшли кращого місця аби зустрітися в Москві, окрім як на Київському вокзалі. Там їх і помітили добрі люди, і на радість всього українського народу виклали інформацію в інтернет.

 

 

Артемко Пшонка був з охороною, а Олежка Царьов зі своєю родиною. Мабуть вивіз від гріха подалі з України, щоб чого не трапилось.  Бо, якщо вірити кремлівським ЗМІ, то «Правий сектор» може знайти Царьова і в білокам’яній і навіть на дні Охотського моря, він бо всесильний і всюдисущий. Не дарма ж Пшонка-молодший з цілою армією тайняків по Москві ходить. Недовіряє прокурорський синок московським поліцаям...

 

 

Ну але все, що не трапляється, все на краще. Мається на увазі добре, що попалились хлопці-молодці на московському вокзалі. Тепер ми хоч знаємо, що вони живі-здорові і можна готувати для них скриплячі нари. Рано чи пізно таки попадуться. «Правий сектор» викраде.

 

 

А ще ми знаємо що в них не так все добре, як би вони хотіли. І це також дуже добре. Хай помучаться. Судячи з фотографій та відео політичні біженці в Москві не сильно жирують. Обличчя у них кислі, щоки позападали і підшкірний жирок помалу розсмоктується. Харчуватися нормально, як звикли, мабуть не виходить. Москва-матушка дорога, а вивезти всього награбованого напевно не вдалося. Тай інвестиції в майбутнє значні, спробуй профінансуй всіх цих терористів-алкоголіків. Тут ніяких мільйонів не вистарчить. І цар-батюшка мабуть не за дякую прихилив в своєму володінні. Нікому зайвих ротів не треба. Хочеш жити - плати, хочеш їсти - купуй, хочеш щоб не втопили в сортирі - ділися.

 

Світлини і відео facebook.com/artem.belenkov

 

Читайте також Родичі Януковича живуть «серед мусульман»


Матеріали за темою:

124
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.