Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
21 травня, 2014   ▪  Версія для друку

Дружини обходяться російським олігархам дорожче, ніж Україна

Але дешевше, ніж кілька кілометрів «золотих» російських доріг.

Росія – страна великих можливостей. Якщо, звісно, пов’язувати в ній свою долю не з наукою, мистецтвом чи якоюсь іншою хорошою справою, а присвятити все своє життя чомусь нудному – скажімо, продавати калій.

Саме на цьому заробив свої 9 млрд євро російський олігарх Дмітрій Риболовлєв, колишній власник компанії «Уралкалій».

3,3 млрд євро йому, щоправда, довелося віддати дружині – пані Риболовлєва у травні 2014 року нарешті відсудила цю сумму у чоловіка, з яким прожила у шлюбі 23 роки.

Ці гроші вона витрачатиме не у РФ, адже екс-дружина калійного магната постійно живе у Швейцарії.

Та й сам він не дуже любить Росію. На фото – російський бізнесмен із князем Монако, де Риболовлєв володіє футбольною командою «Монако».

До слова, набагато менше, ніж винен дружині Риболовлєв, Україна винна Росії за газ. Але у РФ це все одно не гроші. Скажімо, як свідчать, посилаючись на дані Навального, російські ЗМІ, у 1,5 млрд рублів за 1 км нещодавно обійшовся сусідній країні ремонт клаптику шосе до Рубльовки. Отже, на «виділені» Риболовлєвим дружині гроші вона змогла б хіба що залити асфальтом десь так 50 км доріжок – якщо, звісно, колись повернеться на батьківщину.


Матеріали за темою:

29
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.