Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
23 липня, 2014   ▪  Версія для друку

Українці на «Новій хвилі»: Дорн у футболці з тризубом і Петрик у формі з прапором РФ

Цього року популярний музичний конкурс «Нова хвиля» не обійшовся без скандалів із політичним підтекстом.

Як відомо, “батьком-засновником” конкурсу є російський композитор Ігор Крутой, і хоч майданчиком для проведення є латвійська Юрмала, журі майже повністю російське.

Представляти Україну на конкурсі Крутого наважились Вікторія Петрик з Одещини та В'ячеслав Рибіков з Донецька. І в перший день їхня поведінка на конкурсі викликала хвилю обурення в українців, позаяк обоє претендентів одягнули форму, щедро оснащену з усіх сторін російськими триколорами.

За Петрик відразу заступилися її продюсер і друзі - мовляв, триколор вона зірвала.

І хоч переконують, що Петрик зірвала триколор, проте на фото цього не помітно.

Тим часом Рибіков, конкурсант від України з міста Донецька, у формі з триколором поганого не побачив.

«Хочу сказати, що ця форма ні в якому разі не є виразом чиєїсь громадянської позиції, вона була обов'язкова для учасників з усіх країн, і жоден з них не відмовився її надіти. У тому числі і я, бо вважаю, що участь України в цьому конкурсі – шанс показати всім іншим країнам, що в Україні є талановиті виконавці, що в нашій країні є можливості для їх розвитку», – виправдовувався наш співак.

Зате не зганьбився співак Іван Дорн, який на сцені конкурсу "Нова Хвиля" виконав кавер на пісню гурту "Скрябін" "Танець пінгвіна" у футболці з тризубом.

Музиканти артиста також були одягнені в патріотичні футболки.

Артист влаштував на сцені справжній фурор, він стрибав і демонстрував, як може танцювати пінгвін. У кінці композиції Іван разом з музикантами вигукував "Будьмо, гей!".

 Після виступу Дорн не сказав ані слова і мовчки покинув сцену. Дехто в залі аплодував Івану стоячи, а хтось приїхав на конкурс з українським двоколором і розгорнув його під час виступу Дорна.
 


Матеріали за темою:

53
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.