Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 серпня, 2012   ▪  Версія для друку

Про пам’ять «Молодої гвардії» дбатиме гламурна білявка

В.о. директора музеї «Молодої гвардії» у Краснодоні(Луганська обл.) призначено Олену Чорну – місцеву «світську левицю»

Попередній директор музею залишив посаду за станом здоров’я. Олена Чорна, яка є донькою заступника міського голови і досі очолювала відділ звернення громадян Краснодонської міськради. Відома також своїми відвертими фото у соцмережах та участю у пісенних конкурсах.

Читайте також: Блондинки в законі. Найвідоміші музеї охопила криза некомпетентності

Ось так призначення Чорної на посаду молодгвардіського музею прокоментував сайт Рагу.лі: «У музейній сфері намічається новий тренд – нашестя гламурних тьолочок. Правда мене дивує, що у нас ще існують музей про комсомольців-героїв, але зрештою, комусь це, мабуть, треба. Тепер справами “Молодої Гвардії” в Краснодоні переймається гламурна “молода гвардія” в особі Олени Чорної, яка продовжить традицію “патріотичного виховання” молоді (оно молодь вже тягне руки до виховання)».

За матеріалами: ragu.li


Матеріали за темою:

-25
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.