Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
28 серпня, 2012  ▪  ragu.li   ▪  Версія для друку

Естетика агітації від Ірини Білик

Це Ірина Білик. Вона вміло поєднує агітацію з донесенням останніх модних тенденцій жителів регіональних міст і містечок

Ось нещодавно потужний естетичний заряд отримали жителі Крижополя. У Ірини є чому повчитися. Хоча б тому, як змінивши мову виконання пісень втратити потужні позиції на пісенному олімпі. Ну або як вміло поєднувати між собою потворний одяг.

Ще можна повчитися бути послідовною. Ще 3 роки тому Ірина співала за Юлю.

Тепер же те ж саме і в тій же кольоровій гамі робить за регіоналку Оксану Калетник (промовисте прізвище, нічого не скажеш).

Причому якщо проводити паралелі з костюмом для концертів Тимошенко, то скидається на те, що тепер Білик носить на животі портрет нового спонсора. Нічогенький такий варіант рекламної площі.

А ще зверніть увагу на те, як прекрасно вбрані танцюристки (і на груповій фото теж). “Я у мами дурочка”, інакше і не скажеш.


Матеріали за темою:

21
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.