Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
4 жовтня, 2012  ▪  Тиждень   ▪  Версія для друку

Коли реальність не надихає

Політтехнологам ПР важко віднайти натуру для зображення своєї міфічної країни, що постає з «помаранчевих руїн» і крокує через стабільність у світле майбутнє. Не завжди вдається навіть за чималого виборчого бюджету знайти усміхнені обличчя співвітчизників
Матеріал друкованого видання
№ 40 (257)
від 4 жовтня, 2012

От і доводиться шукати моделей для агітації по всьому світу. Фотографія щасливої родини з білборда «Від стабільності – до добробуту!» до болю нагадує аналогічне зображення з американського фотобанку Shutterstock, яке обійшлося партійній скарбниці, коли вірити розцінкам, зазначеним в інтернеті, у $100.

Штаби нижчого рангу шукають натхнення ближче – в сусідній Росії. Тернопільські регіонали розповсюджують листівки, в яких порівнюють на свою користь стан української армії за помаранчевих і нині. Та коли пильніше придивитися до зображень на їхній агітці, постає питання: а про яке військо взагалі йдеться? Адже вишикувані підтягнуті солдатики на «позитивній» частині листівки вбрані в однострої, яких ніколи не було в українських Збройних cилах – це російський камуфляж зразка 1993 року. Оскільки фотографії невеликі, а масштаб агітації обмежується західною областю, то тут на натуру, вочевидь, вирішили не витрачатися взагалі, а просто «позичили» солдатиків РФ десь із інтернету. Українська «пакращена» дійсність, схоже, на надихає і самої правлячої партії.


Матеріали за темою:

47
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.