Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
11 жовтня, 2012  ▪  ragu.li   ▪  Версія для друку

На Шацьких озерах знімають фільм-катастрофу?

Судячи з побаченого, Шацький національний природний парк готують до зйомок якогось голівудського фільму-катастрофи. Причому роблять це добровільно, неоплатно і власними силами.

Для жлобів і рагулів дуже типово не лише гадити, а ще й робити так, щоб воно аж бризками розліталося з максимальним розмахом. Тому що що таке екологія порівняно з бажанням жлоба позбутися пластикового стаканчика і тому подібних речей, бажано особливо при цьому не напружуючись.

Можна, звичайно, сказати, що до бідних людей не доїжджає сміттярська машина, але мені здається, що у випадках нижче, забруднення оточуючого середовища аж ніяк не пов’язане з бідністю і нестачею грошей. Уважно дивимося на правила і на те, як ці правила виконують.


Матеріали за темою:

13
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.