Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
15 листопада, 2012  ▪  Тиждень   ▪  Версія для друку

Заступник міністра культури носить годинник дорожчий, ніж у сина президента?

На одному з офіційних заходів на зап’ясті заступника міністра культури Тимофія Кохана було помічено годинник швейцарської фірми Chronoswiss, що приємно виблискував своїм схожим на золото корпусом.

При ретельному пошуку в інтернеті, віднайти ідентичну модель не вдалося. Можливо, вона вже знята з продажу, чи є настільки ексклюзивна, що продається лише на особисте замовлення. Втім, схожа на ту, яку носить кандидат мистецтвознавства і заслужений діяч мистецтв України Тимофій Григорович Кохан модель годинника все-таки знайшлась. Вона може вартувати приблизно $ 8,9тис. Українські сайти дають ще вищу ціну. Все залежить від параметрів. Наприклад, від матеріалу з якого зроблений корпус (проби золота), чи  від шкіри, із якої пошито ремінчик.

Загалом ціновий діапазон на схожі моделі швейцарського хронографа Chronoswiss Chronometer коливається від 5000 до 20 000 євро. Скільки саме Кохан виклав за свою цяцьку, залишається лише здогадуватись, і чи сам він її собі купував - також.  Але цілком ймовірно, що чиновник від культури «перещеголяв» самого сина президента України Віктора Вікторовича Януковича, чий Zenith Chronomaster XXT Open, за твердженням журналістів одного українських з видань, коштує від 6100 до 8700 доларів. Де ж субординація і скромність? Невже на чиновницьку зарплату можна собі дозволити таку розкіш?

Звісно, можемо припустити, що на руці зам міністра не оригінальна швейцарська модель, а підробка, яка вартує від 150 доларів.  

 


Матеріали за темою:

-6
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.