Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
5 грудня, 2012   ▪  Версія для друку

Скандальний кримський регіонал виявився підпільним олігархом з кримінальним минулим

В мережі сплила нова інформація про кримського депутата-регіонала, який брутально облаяв журналіста Шевкета Ганієва.

Про те, що Олександр Мельник в минулому не дружив з законом факт відомий. Скандал з депутатом заставив журналістів не тільки згадати, що це за «фрукт» якого друзі по цеху колись лагідно прозвали «Мєля» але й дослідити чим він займається зараз. Олександр Мельник раніше судимий, підозрювався в організації серії вбивств, здирництві і т.д. і т.п. Втім, на які гроші нині існує депутат-скандаліст донедавна залишалося таємницею.Де-юре Олександр Мельник не є власником жодної фірми. Але... - контролює вражаючу бізнес-імперію. Мова йде про десятки комерційних структур - будівельних та ріелторських компаній, мережі АЗС, готелі, ЗМІ включно з телеканалом ІТВ, рекламні агентства, торговельні об'єкти і т.д. Втім прізвище Мельник ніде не фігурує. Навіть у тих фірмах і компаніях, до яких свою причетність він не заперечує. Не числяться в реєстрі співвласників кримських комерційних структур і його родичі, зокрема, дружина Оксана. Між тим, ділова преса вперто називає Олександра Мельника основним діловим партнером сімейств бізнесменів Файнгольда та Бейм, а також народного депутата України Бориса Дейча.

Також повідомляється, що людина на прізвисько Меля фігурує в досьє, зібраному на злочинні синдикати, причетні до торгівлі людьми в Європі Bundes Criminal Polizei (Кримінальна поліція Німеччини) в 2007 році. Особливу увагу там приділяли українській мафії: українські угруповання нібито тісно контактують з турецькими бізнесменами з сумнівною репутацією, причетними до туристського і готельного бізнесу, які також забезпечують відвідувачів курортів інтимними послугами. Чи справді під ім’ям Мєля мався на увазі саме Мельник, точно невідомо. Але прецедент цікавий...

За матеріалами http://crime.in.ua


Матеріали за темою:

43
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.