Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
10 грудня, 2012   ▪  Версія для друку

Розинська у піст "двічі" вийшла за Мельниченка

Скандальна журналістка Наталія Розинська таки вийшла заміж, хоча її вже законний чоловік далеко не барон, а простий екс-майор Микола Мельниченко з непростим минулим та невідомим майбутнім.

У суботу зранку пара поставила свої підписи у свідоцтві про одруження в Лівобережному РАГСі Києва. Церемонія пройшла досить скромно – наречена в звичайному світлому вбранні, наречений – в джинсах, без зайвих свідків.

Гуляння продовжили вже в ресторані, при чому приїхали молоді окремо. Розинська з’явилася на годину пізніше від Мельниченка – вийшла з авто в білій сукні та з фатою на голові. Для гостей, яких, як кажуть, було чоловік сорок, повторили ранішню церемонію – молодята повторно «розписалися».

Навіть на весіллі Мельниченко під пильним наглядом охорони. Бодігарди його основні свідки... 

До свого білого вбрання Розинська вибрала чорну машину. Вийшло дуже гарно - як в шахматах.

 

Як Розинська і говорила напередодні, у свій перший танок молоді пішли під спів Вітні Хьюстон. Треба сказати, що тут наречена, яка вочевидь сама вибирала музичну композицію, «недозрозуміла», про що співається в пісні, бо окрім слів «я завжди буду кохати тебе», є ще, наприклад, «не плач, ми обоє знаємо, що я не та, хто тобі потрібен», тобто такий собі прощальний монолог.

Ще одним «ляпом» Розинської-Мельниченка є дата весілля. Пара, яка навіть познайомилась у Володимирській церкві, а згодом їх бачили на Афоні, є віруюча. А гулянку з приводу одруження не тільки влаштували у Різдвяний піст, а й проігнорували такий важливий обряд як вінчання.

Які квіти найкраще пасуватимуть Розіті? Звісно що білі троянди. Того дня більшість гостей дарували молодятам саме білі троянди

І весільна брама також була з білих троянд...

Гості на повторній церемонії розпису сиділи мов в трамваї і від цього виглядали трохи засмученими


Наречена дуже серйозна в момент розпису. Адже це для неї вперше виходити заміж за майора


І тим не менше, молодята виглядали щасливими, цілувалися, посміхалися і обіцяли – це ще не все – їхнє вінчання буде ще пишнішою подією.

Гірко!!!

Мама майора Мельниченка трохи просльозилась від щастя. Не кожного ж дня одружує сина

Світлини: http://like.lb.ua/


Матеріали за темою:

-7
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.