Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 грудня, 2012   ▪  Версія для друку

У Льовочкіної і Чудновського все ще любов..?

Що може бути прекраснішим від кохання. Хіба кохання на очах в цілої країни.

В українців коротка пам'ять і вони вже встигли підзабути давню історію з коханцями із ворогуючих фракцій: регіоналкою Юльою Льовочкіною і бютівцем Віталієм Чудновським. Журналісти "попалили" їх, коли вони обмінювались любовними есемесками під час робочого дня.

 

З того часу сплило вже багато води. Чудновський перестав бути бютівцем, змінився парламент, а теплі стосунки між цими двома щасливчиками, здається палають, як ні в чому не бувало. Настільки сильно, що закохані не в силі приховати їх від стороннього ока. Можливо, це лише здається, і нічого такого немає, але, що за магнетизм змушує їх постійно опинятися одне коло одного, торкатися, всміхатися... Хімія...


Матеріали за темою:

10
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.