Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
19 грудня, 2012   ▪  Версія для друку

Знайомтесь: в Симоненка нова фаворитка

Більшовицька тусовка в парламенті не лише оновилась, а й дещо помолодшала. Старих струхлявілих ленінців замінили молоді, енергійні та перспективні.

Найперспективніша з них - мільйонерка Оксана Калетник двоюрідна сестра теперішнього віце-спікера Ігоря Калетника. Її статки за 2011 рік становили 9.962.868,74 грн, + 122.643.430 грн на рахунках у банках. Не погано, як для юної ленінки.

 

 Комуністка-мільйонерка слідує слогану долара - in God we trsust.


З таким здобутком Петра Миколайовича Симоненка і всю його братву можна лише привітати. Тим паче, що судячи з того, як часто мільйонерка Калетник треться коло свого лідера, а лідер при цьому не гнівається, можна припустити наявність певної взаємної симпатії. А знаючи Петра Миколайовича, який з наближенням пенсійного віку вирішив наздогнати втрачене, втік від старої дружини і одружився на молоденькій журналістці можемо засумніватися в його більшовицькій стійкості до краси та молодості.

Як добре, що, Оксано, нарешті стали більшовичкою. Нам по дорозі.

До боротьби за ідеали комунізму готова.

Кого з пролетарських поетів цитує Петро Симоненко в такі хвилини?

Що шепоче Оксана на вушко своєму лідерові, можна тільки здогадуватись.

Головне не зламатись, Петре Миколайовичу! Дружина вам очі повидирає.


Матеріали за темою:

88
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.