Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Знайомтесь: в Симоненка нова фаворитка

Більшовицька тусовка в парламенті не лише оновилась, а й дещо помолодшала. Старих струхлявілих ленінців замінили молоді, енергійні та перспективні.

Найперспективніша з них - мільйонерка Оксана Калетник двоюрідна сестра теперішнього віце-спікера Ігоря Калетника. Її статки за 2011 рік становили 9.962.868,74 грн, + 122.643.430 грн на рахунках у банках. Не погано, як для юної ленінки.

 

 Комуністка-мільйонерка слідує слогану долара - in God we trsust.


З таким здобутком Петра Миколайовича Симоненка і всю його братву можна лише привітати. Тим паче, що судячи з того, як часто мільйонерка Калетник треться коло свого лідера, а лідер при цьому не гнівається, можна припустити наявність певної взаємної симпатії. А знаючи Петра Миколайовича, який з наближенням пенсійного віку вирішив наздогнати втрачене, втік від старої дружини і одружився на молоденькій журналістці можемо засумніватися в його більшовицькій стійкості до краси та молодості.

Як добре, що, Оксано, нарешті стали більшовичкою. Нам по дорозі.

До боротьби за ідеали комунізму готова.

Кого з пролетарських поетів цитує Петро Симоненко в такі хвилини?

Що шепоче Оксана на вушко своєму лідерові, можна тільки здогадуватись.

Головне не зламатись, Петре Миколайовичу! Дружина вам очі повидирає.


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.