Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
21 грудня, 2012   ▪  Версія для друку

Свято міліції у переддень кінця світу: з’явився навіть Білокінь

Українські правоохоронці вкотре довели, що не мають почуття страху. Навіть кінець світу не завадив їм гідно відзначити День міліції у колі найближчих друзів. Щоправда, по-справжньому змогли попразникувати не всі. Поки нижчі чини грілися і розминали м’язи під Київрадою, захищаючи її від розлютованої громадськості, вище начальство отримувало нагороди із рук самого Миколи Яновича.

Українські міліціонери дуже хотіли, щоб їх привітав сам президент із цим святом. Запросили його уклінно, готувались, очистили від злочинців та підозрілих елементів підступи до свого будинку культури, підготували розважальну програму, а він взяв і не приїхав. Кажуть, у гаранта змінились плани. Але це ж відмазка. Може, звісно, Віктор Федорович злякався морозу і не захотів мерзнути. Натомість відправив замість себе свого найвірнішого помічника Миколу Яновича Азарова, який ні в вогні не горить, ні в воді не тоне, ні морозу, певно, не боїться.

В порівнянні з кортежом президента, супрвід Миколи Яновича Азарова виглядає якось несерйозно

І правильно. Бо хто б іще так потішив українських правоохоронців, як не ідеолог «пакращення». У своєму вітальному слові Азаров чесно зізнався, що День міліції у нього з давніх-давен асоціюється з фільмом «Місце зустрічі змінити не можна»: «Я завжди, коли думаю про День міліції, мені завжди згадується фільм «Місце зустрічі змінити не можна». Такі святкові працівники міліції, які тут на урочистому заході, начищені чоботи, блищать ордена, найголовніше – блищать їхні обличчя», – сказав голова уряду. Міліціонери від його слів ледь не просльозились. І лише завдяки сталевій силі волі стримались. Не годиться ж бо відважним борцям зі злочинністю і опору режиму самого Віктора Федоровича соплі пускати.

А ще кілька років тому, колишній міністр МВС Микола Білокінь, що після Помаранчевої революції втік до Росії, не наважився б так з'явитися в центрі української столиці

Окрім Миколи Яновича, прийшли привітати своїх «ангелів-хранителів» і інші поважні персони. Патріарх УПЦ КП Філарет, наприклад, секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв, депутат-паспортист Василь Грицак, депутат-акордеоніст Ян Табачник, модельєр Діана Дорожкіна і навіть емігрант екс-міністр МВС Микола Білокінь.

Жоден мороз не страшний українським міліціонерам. А от українському президенту страшний

Встати! Міністр йде!

Миколі Яновичу Азарову дуже подобається, коли блищать обличчя міліціонерів. Особливо жіночі 


Матеріали за темою:

-20
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.