Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 грудня, 2012   ▪  Версія для друку

Політичні «факи»

Політики – люди емоційні. А часом навіть нервові. Робота в них така. Навколо одні вороги. Серед найбільших ворогів, звісно, фотографи та оператори, які будь-що вполюють таке, чого політик не хотів би показувати електорату.

Ми, українці, насправді, дуже щаслива нація. Бо до політиків ставимося як до людей. Трохи нездорових, утім, людей. І правильно. Адже вони, наші політики, нічим не гірші ні від нас, ні від своїх іноземних колег. В деяких питаннях навіть кращі, фінансових наприклад. І хоч не завжди вони фізично здатні освоїти іноземні мови, аби спілкуватися без перекладача, зате мову жестів опанували досконало. Середній палець, два середні пальці, рука до ліктя і по саме плече… Що це означає, мабуть, нікому не треба пояснювати. Тому дивіться і отримуйте задоволення. Якщо зможете, звісно…

 

На запрошення чорнобильців, що мітингували під Кабміном, підійти і поспілкуватися, уповноважена з прав людини Ніна Карпачова показала середній палець правої руки. Випадково, як з’ясувалося згодом, але вельми промовисто.

Коли екс-бютівця Каплієнка в парламенті обізвали «тушкою», єдиним його аргументом у відповідь виявився середній палець…

Жест від Юрія Михальчишина був призначений комуністам, які мали намір покласти вінки до вічного вогню на Пагорбі слави у Львові

Коли Леонід Макарович Кравчук втомлюється слухати ахінею Інни Германівни Богословської, він зазвичай показує отак…

Сільвіо Берлусконі також любить цей міжнародний жест і не соромиться тицяти його навіть при дамах

Покійний російський політик і генерал Микола Лебідь був відвертим далі нікуди

Невідомо, на що натякав цим жестом Дмітрій Мєдвєдєв, але Анґелі Меркель, схоже, сподобалось

Буш-молодший ще той рокер.  


Час і нашому Віктору Федоровичу повчитися в бацьки Луки манер…

Нічого особливого. Звичайне спілкування чиновника з народом


Матеріали за темою:

18
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.