Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 січня, 2013   ▪  Версія для друку

Сумські регіонали похвалилися своїми секретарками

Головний регіональний бос Сумщини, голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь, так пишається юним резервом своєї партноменклатури, що вирішив особисто запрезентувати його світу. Під Новий рік сумські регіонали видали корпоративний календар "Краса регіонів", сторінки якого прикрасили кращі секретарки області.

Це справжній посібник для бажаючих стати помічницями начальників "регіонального" пошиву. "На кожній сторінці-місяці року співробітниці з'являються в оригінальних яскравих образах, представляючи багатогранність нашого регіону, який динамічно розвивається", - заявляють в прес-службі.

 

Звісно, на кількох сторінках не можливо викласти все, що повинна вміти і якими якостями повинна володіти претендентка на горде звання секретарка. Але основні моменти проілюстровано дуже яскраво. Аби стати, наприклад, прес-секретарем самого Чмиря, дівчина, або жінка, повинна вміти користуватися відром, не боятися заходити на ферму і розумітися на телятах. Чи мусить вона вміти при цьому також доїти корів, не повідомляється, але напевне такий досвід вітається. Адже телята з часом можуть вирости, коли їх вчасно не закатруплять на стейк для губернатора.

 

Також секретарки повинні вміти тримати гаєчний ключ, ловити м'ячі, грати в великий теніс, не боятися тримати в руках курей, вміти насипати з мішка пшоно , або цукор, гладити коней і виносити для гостей коровай. Мусять мати в своєму гардербі вишиванку, комбінезон для літання на гелікоптері і монтажну каску, адже робота секретаря не мед, всяке може бути.

 

Смаки керівництва досить різноманітні і оригінальні. А тому не зважаючи на те, що при підборі помічниць начальники надають перевагу струнким, красивим, модельної зовнішності дівчатам, та шанси мають і ті що вписуються в стандарт "кров з молоком". Зими на Сумщині суворі, близько Сибір.

 

Одним словом, крізь призму секретарок, видавці намагалися відобразити на сторінках все, чим пишається сучасна Сумщина: промислова, молочна, шоколадна, спортивна, віртуозна, театральна, видовищна, інформаційна, патріотична та авіаційна.

 

"Це новорічне видання стало підсумком роботи команди "регіоналів" Сумщини за два з половиною роки. Зустрічаючи 2013 рік, нам є про що звітувати, хоча попереду ще багато роботи. Побудовані і відроджені нами об'єкти "Нової Сумщини" - це храми культури, центри військово-патріотичного виховання, осередки спорту, заклади охорони здоров'я, комплекси сільського господарства, флагмани промисловості. Тому "Краса регіонів" - це погляд не тільки на жіночу витонченість і чарівність, це образ нового дихання наших об'єктів", - прокоментував голова Сумської обласної організації Партії регіонів Юрій Чмирь.

Дихання, так дихання...

 

За матеріалами: http://gazeta.ua , http://texty.org.ua
 


Матеріали за темою:

6
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.