Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
18 січня, 2013   ▪  Версія для друку

Міністр закордонних справ: Кличте мене Лєо. Просто Лєо.

Новоспечений міністр закордонних справ Леонід Кожара мав всі шанси стати Василем. Однак... не став…

Нещодавно, 14 січня, міністр відсвяткував свій день народження. Півстолітній ювілей. А що на цей день за церковним календарем якраз припадає День святого Василя, то маленького Льоню колись цілком логічно могли назвати на честь небесного покровителя. Чого так не зробили,  невідомо. Може, про небесних покровителів тоді в його родині не думали.
Хоча загалом Леонід також непогано. Та й сумнівно, якби назвали хлопчика на честь Лєоніда Ілліча Брєжнєва, він ще тоді не правив.

Протоптувати стежки за кордон Леонід Кожара почав задовго до свого призначення міністром закордонних справ. Шрі Ланка, січень 2011.


Хай там як, але нині Леоніду Кожарі більше до вподоби, коли його кличуть не Лєонід, а на буржуйський лад Лєо. Принаймні так він зареєструвався в мережі на сайті Facebook. Це, у свою чергу, викликає підозру, що новий міністр закордонних справ прагне бути справжнім європейцем.

Лише не за змістом, а всього лиш за формою…

Наразі, у Facebook, Кожара відстежує діяльність своєї колеги по партії Тетяни Бахтеєвої

 


Матеріали за темою:

-45
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.