Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
30 січня, 2013   ▪  Версія для друку

"Донецькі" мріють про Лондон, а мучаться серед териконів

Донецький чиновник зняв кліп «Я поїду жити в Лондон». Такий подарунок головний комунальник міста зробив синові на 20-ти річчя.

Начальник управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міської ради Костянтин Савінов розмістив на своїй сторінці в Facebook відеокліп на пісню «Я поїду жити в Лондон», в записі якого взяв участь.

«Подарунок Синові від друзів до 20-ти річчя», - підписав відео Савінов.

 

 

У пісні є такі слова: «з'являючись днів на п'ять, посумую і знову на Донецьк, твою мать!»

 


Користувачі соцмережі також впізнали в кліпі депутата Донецької міськради від «Партії регіонів» Олексія Прозорова.

За словами Савінова, пісню Тіматі і Лепса «Я поїду жити в Лондон» було обрано тому що – «мелодійна».

На запитання сайту «Новини Донеччини» чи означає вибір цієї пісні те, що його син збирається виїхати на навчання в Лондон, чиновник відповів: «Це нічого не означає».

 

 

На сторінці Савінова в Facebook зазначено, що його сина звуть Костянтин Калашников. День його народження вказано - 26 січня.
На сторінці Костянтина Калашникова вказано, що він живе в місті Лондон і вчиться в Лондонському міському університеті. Вартість навчання в даному ВУЗі коливається від 9 тис до 29 тис євро.

 

 

Також в розділі «Робота та освіта» вказано Bosworth Independent College. Основне завдання цього коледжу - підготувати студента до вступу в університет. Коледж пропонує різні програми навчання. Вартість навчання за цими програма складає в середньому близько 20 тисяч фунтів на рік.

 


Костянтин Савінов очолив Головне управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міськради в 2010 році. До цього він працював на керівних посадах у різних комерційних структурах.

За матеріалами http://novosti.dn.ua


Матеріали за темою:

-56
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.