Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
7 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Як Бенюк Повалій до "Свободи" запрошує

Поки всі вираховують, скільки тушок може з'явитися в опозиції і прогнозують, хто ними може стати, в небезпеці опинилася владна фракція.

"Золотий голос" Партії регіонів Таїсія Повалій, або в народі "просто Тая", схоже, розмірковує над тим, щоб змінити місце своєї політичної прописки. Принаймні, таке враження справляє її спілкування з колегами. Приставлений до неї регіонал Сергій Гриневецький, що безнастанно пильнує Таю в залі парламенту, схоже, аж ніяк не надихає співачку. Коло нього вона сидить сумна і невесела. Але тільки-но з’являється свободівець Богдан Бенюк, як Тая розквітає.


Про що саме розповідає "золотому голосу" Бенюк, здалека не чути, але не виключено, що агітує влитися до його націоналістичної фракції. Тая у відповідь всіляко викручується, дурачиться і заграє до Бенюка, пускаючи бісиків. Та це кокетство носить аж надто примирливий характер. Ще трохи і свободівцю мабуть вдасться «уламати» Повалій. Ото буде сміху...

 


Матеріали за темою:

110
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.