Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Дочка мільйонера бавиться іграшками і фотографується майже голою

Життя дітей успішних та багатих батьків, іноді буває таким сумним, що пошук пригод та розваг стає для них чи не єдиним серйозним зайняттям.

Бо чим іще займатися, коли тобі підфортило народитися щасливою донечкою власника $ 250 млн.

 


Але не думаймо, що розваги зводяться лише до гулянь в нічних клубах, катань на яхтах і подорожах в екзотичні країни. Не без того, звичайно. І хоч такий вид розваг найпоширеніший, та дедалі популярнішим серед «золотої молоді» стає гра у бізнесменів. Чи то мавпуючи зі своїх успішних предків, чи то прагнучи самоствердитись, молоді люди кидаються у вир великого бізнесу з таким азартом, якому можуть позаздрити навіть Білл Гейтс з Джорджем Соросом. Чим все це закінчується, то вже інше питання, та найголовніше як це все починається...

 


Дочка бізнесмена-колекціонера Ігоря Воронова, Юлія, вже два роки як бізнес-вумен. Це, звичайно, серйозно збільшує її шанси вдало вийти заміж. Власниця модного бутика італійської марки Ermano Scervino зацікавить куди більше потенційних наречених, ніж звичайна, хай і багата, дівчинка-тусовщиця.

 


Закінчивши Академію праці і соціальних відносин, Юля вирішила йти слідами батька, чиї статки оцінюють в 250 млн. дол.
Дівчина не приховує, що почати свій бізнес їй допоміг батько, але по кар’єрній драбині вона обіцяє лізти сама. А поки драбина не дуже міцна і стрімка, Юля продовжує насолоджуватись життям, ходить на вечірки, грається мякими іграшками, розважається з подружками і, що найголовніше, фотографується.

 

 


Не зовсім одягнутою, але й не зовсім голою. Так - на межі. Для себе, або для інших, чи навіть для потенційних кавалерів. Яка різниця? Головне, аби не можливо було не помітити, що з дівчиною усе гаразд. А хто не вірить - переконайтесь самі.

 


Як до розваг дочки ставиться батько Ігор Воронов, невідомо. Очевидно, позитивно. Адже він - людина мистецтва і відчуття прекрасного його не залишає вже багато років, відколи почав збирати колекцію картин і скульптури. Наразі його збірка вважається однією з найбільших в Східніій Європі. У ній є твори Архипенка, Бранкузі, Дега, Джакометті, Модільяні, Пікассо, Чіпаруса та інших великих майстрівсвітового мистецтва. не кажучи вже про 2 тис. творів сучасних українських митців.

 

Світлини зі сторінки Юлі Воронової у facebook
 


Матеріали за темою:

-40
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.