Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 лютого, 2013   ▪   Версія для друку

Дочка мільйонера бавиться іграшками і фотографується майже голою

Життя дітей успішних та багатих батьків, іноді буває таким сумним, що пошук пригод та розваг стає для них чи не єдиним серйозним зайняттям.
Дочка мільйонера бавиться іграшками і фотографується майже голою

Бо чим іще займатися, коли тобі підфортило народитися щасливою донечкою власника $ 250 млн.

 


Але не думаймо, що розваги зводяться лише до гулянь в нічних клубах, катань на яхтах і подорожах в екзотичні країни. Не без того, звичайно. І хоч такий вид розваг найпоширеніший, та дедалі популярнішим серед «золотої молоді» стає гра у бізнесменів. Чи то мавпуючи зі своїх успішних предків, чи то прагнучи самоствердитись, молоді люди кидаються у вир великого бізнесу з таким азартом, якому можуть позаздрити навіть Білл Гейтс з Джорджем Соросом. Чим все це закінчується, то вже інше питання, та найголовніше як це все починається...

 


Дочка бізнесмена-колекціонера Ігоря Воронова, Юлія, вже два роки як бізнес-вумен. Це, звичайно, серйозно збільшує її шанси вдало вийти заміж. Власниця модного бутика італійської марки Ermano Scervino зацікавить куди більше потенційних наречених, ніж звичайна, хай і багата, дівчинка-тусовщиця.

 


Закінчивши Академію праці і соціальних відносин, Юля вирішила йти слідами батька, чиї статки оцінюють в 250 млн. дол.
Дівчина не приховує, що почати свій бізнес їй допоміг батько, але по кар’єрній драбині вона обіцяє лізти сама. А поки драбина не дуже міцна і стрімка, Юля продовжує насолоджуватись життям, ходить на вечірки, грається мякими іграшками, розважається з подружками і, що найголовніше, фотографується.

 

 


Не зовсім одягнутою, але й не зовсім голою. Так - на межі. Для себе, або для інших, чи навіть для потенційних кавалерів. Яка різниця? Головне, аби не можливо було не помітити, що з дівчиною усе гаразд. А хто не вірить - переконайтесь самі.

 


Як до розваг дочки ставиться батько Ігор Воронов, невідомо. Очевидно, позитивно. Адже він - людина мистецтва і відчуття прекрасного його не залишає вже багато років, відколи почав збирати колекцію картин і скульптури. Наразі його збірка вважається однією з найбільших в Східніій Європі. У ній є твори Архипенка, Бранкузі, Дега, Джакометті, Модільяні, Пікассо, Чіпаруса та інших великих майстрівсвітового мистецтва. не кажучи вже про 2 тис. творів сучасних українських митців.

 

Світлини зі сторінки Юлі Воронової у facebook
 
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.