Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Зірка Плейбою Прокаєва повернулася до Лаври

Колишня модель Влада Прокаєва повернулася на роботу до Києво-Печерської Лаври про це з посиланням на джерела в Лаврському заповіднику повідомляє «Українська правда. Життя».

За інформацією джерел, Прокаєва щодня приходить у Лавру на роботу і займає один з кабінетів в адміністративному корпусі. «Вона щодня приходить на роботу, сидить в кабінеті звільненої Зорінець (колишній заступник гендиректора з екскурсійної роботи). Що вона робить – невідомо, як незрозумілий і її статус. Але вона навіть вже була присутньою на двох нарадах у гендиректора заповідника. Це не таємниця», - сказав співрозмовник. Інший співробітник заповідника повідомив, що Прокаєва займає посаду радника гендиректора Любомира Михайлини.

 

 

У прес-службі заповідника не змогли прокоментувати інформацію про поновлення Прокаєвої і попросили направити інформаційний запит. З самою Прокаєвою, також зв’язатися не вдалося.

 

 

Як відомо, не так давно у Лаврі спалахнув скандал. Спочатку співробітники заповідника обурювалися призначенням на посаду гендиректора Вікторії Лісничої, а на посаду заступника директора - Влади Прокаєвої. Внаслідок конфлікту керівництва заповідника та колективу, екс-гендиректор Вікторія Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Серед них була і Прокаєва.

 

 

Після звільнення Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тисяч доларів міністру культури Михайлу Кулиняку. Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника Вікторію Лісничу, а Прокаєву було поновлено на посаді.

 

 

Згодом на посаду гендиректора було призначено Любомира Михайлину, а посаду заступника гендиректора Києво-Печерського історико-культурного заповідника з міжнародної співпраці, яку обіймала Прокаєва, скоротили.

 

За матеріалами http://life.pravda.com.ua


Матеріали за темою:

-92
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.