Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
14 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Король заговорить

«Красномовство» Януковича загальновідоме: заклики «увікнути Україну», «курасани», «побачити власними руками» – ці (й не тільки) вислови президента надовго увійдуть до історії вітчизняного політичного анекдота.
Матеріал друкованого видання
№ 7 (275)
від 14 лютого, 2013

Але останнім часом речниця глави держави, колишня активістка боротьби проти цензури Дарка Чепак працює здебільшого в ролі автовідповідача: «Щойно у нас буде інформація з цього приводу, ми оприлюднимо її на сайті», – відповідає вона на дзвінки журналістів, усерйоз занепокоєних відмовчуванням президента, коли в українців накопичилася до нього критична маса запитань. Що думає Віктор Янукович про нові звинувачення на адресу Тимошенко? Яка його оцінка подій у Раді, блокованій уже другий тиждень поспіль? Якою буде позиція Києва на саміті Україна – ЄС?.. Мовчить президент. Поїде за кордон – до Литви чи Туркменистану (останнім часом вояжі Януковича рідко виходять за межі колишнього СРСР) – і здебільшого там ані пари з вуст, а як і скаже щось, то не надто багато й малозмістовне.
Але «високодуховний» гарант усе-таки не давав обітниці мовчання. Його можна буде побачити, а головне, почути на всіх екранах країни: 22 лютого він спілкуватиметься з народом у ефірі «Першого національного», а 1 березня дасть нарешті (вперше від грудня 2011-го) прес-конференцію.
 


Матеріали за темою:

22
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.