Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
18 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Подарунки харківських босів: від кулемета до Porsche

Блукати Харковом і тамтешніми околицями відтепер буде вкрай небезпечно. Банальний вихід по хліб чи звичайний похід по гриби може обернутися однаково – смертю.

Князькам Харкова і Харківщини Кернесу та Добкіну ніколи не бракувало оригінальності. Це ще ті перці. Не відмовиш їм у цьому й нині. Згадаймо принаймні славнозвісний передвиборчий ролик, що порвав країну, як Тузік грілку.

Схоже на те, що, видершись на вершину регіонального олімпу, ці двоє навіть не збираються змінювати свої загадкові звички й уподобання, принесені з туманного минулого, овіяного легендами й анекдотами. Мало того, вони із задоволенням їх розвивають, нерідко доводячи власне існування до маразму.

 

 

Новина про те, що Добкіну на день народження подарували кулемет сприймається, як анекдот. Але ж ні. Про це цілком серйозно розповіла його дочка Ала Каті Осадчій в ефірі програми «Світське життя». «Мы подарили папе пулемет Максим – он очень любит оружие, потому что он охотник», – сказала донька.

 

 

Коментарі, звісно, зайві. Бо і логіка вибору подарунка і свята наївність в його аргументації, не залишають простору для маневру. Добкін і кулемет – це ще один анекдот із серії про Допу і Гепу.

 

 

А тепер уявімо, як цей «охотнік», взявши під паху цю залізяку, попхається в ліс стріляти зайців… А він може… Скільки тоді зайців і грибників залишаться навіки лежати в мохові харківських лісів. Пам’ятаючи, що харківські мисливці такі суворі, що зуміли завалити навіть власного екс-губернатора, ніхто не здивується, коли полювання у цьому благословенному краї перетворяться на справжні баталії.

Здавна відомо, що мода – явище, яке поширюється зверху до низу. Від царя до губернатора, від губернатора до його конюха тощо. Так от, новий тренд запущено. Полювати відтепер круто з кулеметами. Є надія, що продажі цього дива техніки різко підуть вгору.

Хтось там обурювався, що в Межигір’ї встановили систему ПВО? А як же інакше, коли кожен Добкін їздитиме на полювання з кулеметом? Президент знає, що робить, організовуючи кругову оборону і повітряний щит. Його команда з досвідчених хлопців. Серед яких Добкін, до речі, не такий вже й «міцний горішок», як здається.  Бо ж не на ньому лише світ зійшовся.

Є ще ж Гепа, в миру Геннадій Кернес, мер Харкова, чи то права, чи то ліва рука Добкіна «по жизні». Він також не ликом шитий, а може, ще й краще заштопаний, ніж його колега. Кернес на дурниці не розмінюється, сам живе й решті дає. Щоправда, не всім, а лише своїм.

 

 

На день народження «синулі» «папаша» вирішив подарувати гарненького червоненького Porsche. Ціна питання ні мало ні багато €120 000. Понти для Харківського князя. А що це аж ніяк не перша машинка синочка Родіона Гайсинського, то незабаром у нього буде цілий автопарк.

 

 

Чесно кажучи, якби оприск був мудріший, про нову «тачку» ніхто б ніколи навіть не дізнався. Але ж хочеться похвалитися. Фото Porsche Panamera GTS син Кернеса, як це годиться, розмістив в інтернеті, й усі все зрозуміли.

 

 

І хоч мережа вже не раз робила Гайсинському ведмежу послугу, його це нічого не вчить. Одного разу він добряче попалився, коли з’явилися відеоролики, де знято, як син харківського мера, 19-річний студент Харківського національного університету Родіон Гайсинський ганяє на дорогій машині зі швидкістю 260 км/год, а що це в нашій країні, як відомо заборонено, то в багатьох свідомих громадян одразу виникло чимало запитань.

 

 

Але хіба ж така дурниця колись зупиняла мажора. Як би ж то. Одним пішоходом більше, одним менше. Навіть із десяток не шкода.

Навздогін компрометуючому відео син Кернеса на форумі похвалився, що зробив тюнінг своєму авто, в результаті чого час розгону до швидкості в 100 км/год зменшив з 5,4 секунди до 5. Вартість такого «прокачування» становить від $30 тис. до $50 тис. Машина обладнана спецсигналами. «Використовую, тільки якщо дуже довга пробка й треба по зустрічній об'їжджати», – написав він на форумі.

 

 

Нині в малого Кернеса, чи то пак Гайсинського, нова «тачка» і відповідно нові клопоти. Чи подбав тато про спецсигнал і «прокачку» швидкості, не відомо. А мав би. Може, й доведеться знову викласти пів сотні зелених, щоб зменшити час розгону на 0,4 секунди. І хоч для такого знатного хлопця це, мабуть, не гроші, все одно шкода. «Пробухати» з дівками десь на курорті їх куди цікавіше.

Хоча є варіант. Можна і пробухати і тюнінг зробити. Рецепт простий: підвезти разок дядька Добкіна на полювання з його кулеметом – і відповідь не забариться…

 

За матеріалами http://kyiv.comments.uahttp://instagram.comhttp://www.newsmarket.com.ua


Матеріали за темою:

-48
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.