Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
21 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Дві біди: клімат і «папєрєднікі»

Одна річ – вирушати раз на рік у показушний похід на ринок і бачити там дешеві капусту й картоплю, інша –їздити щодня київськими вулицями, хай навіть і центральними, хай навіть на представницькому авто.
Матеріал друкованого видання
№ 8 (276)
від 21 лютого, 2013

Микола Азаров, як і мільйони співвітчизників, вочевидь відчув на собі «пакращення» українських автошляхів і, як належить чиновнику такого рангу, швидко знайшов винних. Прем’єр не був оригінальний у висновках і вкотре звинуватив «папєрєдніків», які, мовляв, у напрямку ремонту й будівництва шляхів не зробили й однієї десятої з того, що вдалося його урядові за три роки. Допоміг Миколі Яновичу в пошуку крайніх іще й інший фахівець – Віктор Янукович-молодший.

Читайте також: Чорна діра: де криється головна причина українського бездоріжжя

Син президента, відомий своєю компетентністю у високих технологіях і кінематографі, пристрасний підкорювач бездоріжжя, знайшов не менш оригінальне пояснення: «Дороги зійшли разом зі снігом», – тому що в Україні змінився клімат, перетворився на різко континентальний. На відміну від свого старшого товариша Миколи Азарова, який повторює одні й ті самі мантри вже три роки поспіль, Янукович-молодший – у тренді: звинувачувати в усьому зміни клімату – дуже модно, а головне, таке пояснення ні до чого не зобов’язує.
 


Матеріали за темою:

52
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.