Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
25 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Кадиров нагодував Депардьє

Гостинний намісник Чечні Рамзан Кадиров дав урочисту вечерю з нагоди приїзду в Грозний французького актора Жерара Депардьє. На вечорі виступили чеченські артисти і танцювальні колективи.

Жерар Депардьє, що віднедавна став громадянином Росії, прибув увечері в неділю в аеропорт Грозного, де його зустрів сам голова республіки Рамзан Кадиров.

 

 

На честь приїзду артиста Кадиров влаштував урочисту вечерю. Не обійшлося і без культурної програми. У заході взяли участь чеченські артисти і танцювальні колективи.

 

 

Не те щоб Депардьє був сильно голодний. Аж ніяк. На їжу в нього грошей не бракує. Він тому і відмовився від французького громадянства, щоби вберегти свої мільйони від ненаситних податківців. Святковий обід – це лише ознака гостинності. Для Депардьє важливіша сама увага і тепло таких зустрічей, на яких він готовий пообіцяти будь-що.

 

 

Надто вже йому кортить довести новоспеченим «соотєчєствєннікам», що і він Жерар, не ликом шитий і може прислужитися своїй новій «матушці». Тим паче, що напередодні він таки отримав постійну реєстрацію. І не будь де, а в самій Мордовії.

 

 

Кадиров також цим візитом був вельми задоволений. Він коло Депардьє всією душею впадаєє. Ще б пак. Хіба багато знайдеться вар’ятів, що поїдуть в таку діру, де досі рвуться міни і свистять кулі, щоби насолодитися народними танцями.

 

 

Кадиров для Депардьє готовий багато що зробити. Раніше заявляв, що Чеченська Республіка буде рада прийняти у себе француза та «створити йому гідні великого діяча культури умови», якщо актор отримає громадянство РФ.

 

 

Тепер громадянство є, але Депардьє не спішить селитися на берегах Тереку. Його, здається, більше цікавлять Рамзанові заощадження. Під час свого візиту до Чечні Депардьє заявив про намір зняти фільм про цей регіон.

 

 

«Я хотів ще раз побачити те, що бачив кілька місяців тому, ще раз подивитися ваші танці. Це перша причина. По-друге, хочу зняти тут кіно, показати, що в Грозному можна робити фільм, великий фільм. Про деталі кінострічки наразі нічого не можу сказати, але знаю, що ми сюди ще повернемося, це лише початок », – цитують в офіційному прес-релізі слова Депардьє.

А втім, французу таки доведеться пожити в Чечні. Кадиров спрацював на випередження. Своїм рішенням він присвоїв французькому акторові статус почесного громадянина республіки і видав документи на п'ятикімнатну квартиру.

 

За матеріалами http://inosmi.ru/


Матеріали за темою:

-31
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.