Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
25 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Повалій заспівала для совєцьких солдатів і втратила недоторканність

Черговий запис шоу «95 кварталу», присвячений дню совєцької армії та дню народження Клари Цеткін, ознаменувався цілим букетом приємних несподіванок.

По-перше, екс-міністр культури Кулиняк, придворний скрипаль Віктора Федоровича, нарешті взявся виконувати свої нові обов’язки. Віднедавна він рулить цілим палацом «Україна». Попрактикувавшись на Мінкульті, Кулиняк знайшов себе за кулісами справжньої сцени. Зважаючи на його вигляд, бути директором України йому подобається навіть більше, ніж міністром.

 

 

По-друге, інформація про те, що екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк врятувала свій шлюб, здається, не зовсім достовірна. Посміятись із квартальщиків, Валентина Петрівна прийшла без свого чоловіка, його їй замінила подружка, а тому у запевнення, що «все окей» чомусь не сильно віриться.

 

 

Як і завжди, відзначився золотий голос Партії регіонів Таїсія Повалій. Нічого особливого, просто ненароком депутатка втратила свою недоторканність. Дозволила себе розцілувати за сценою двом чоловікам. Один був її власний – Ігор Ліхута, який, мабуть, має на це право, а от інший, таки чужий, яким виявився продюсер Юрій Нікітін…

 

 

Не виключено, що до такого вчинку депутатку спонукало нескромне запитання ведучих стосовно дотримання в її родині принципу недоторканності. На що Тая відповіла, що їй дуже подобається, коли її торкаються.

 

 

На відміну від попередніх подібних акцій на концерт до 23 лютого спільно з 8 Березня завітало напрочуд мало публічних персонажів, особливо народних обранців. Серед знаменитостей було помічено хіба що Нестора Шуфрича з синами, котрий, не виключено, прийшов не лише відвідати концерт, а й проінспектувати, як справи в екса Кулиняка.

 


Матеріали за темою:

-16
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.