Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Добкін небайдужий до бичих забав

Губернатор Харківщини Михайло Добкін цікавиться не лише полюванням і кулеметами. Виявляється, що він не байдужий і до питань екології та газу.

Аби зрозуміти, що таке екологія і з чим її їдять, а також, щоб вивчити досвід добування сланцевого газу, Добкін попхався аж до Техасу. Про це він написав в своєму твітері.

Звичайно, поїхав не сам, а з офіційною делегацією. З кого вона складається, наразі незрозуміло. Бо із тих світлин, які Добкін викладає в твітер виглядає, що поїхав він виключно з дівочим ескортом. 

 

 

Окрім газу губернатор також цікавиться медициною. Скориставшись нагодою, він завітав до, як він пише, найбільшого медичного центру в світі де домовився з тамтешнім президентом др. Робертом Роббінсом про стажування лікарів.

 

 

Потім поласував раками, які йому не сподобались, бо дуже маленькі і схожі на креветки, і сходив на родео.

 

 

Судячи з емоцій, що проступають крізь сухі фрази в добкінському твітері на забавах з биками йому найбільше сподобались.

 

 

В якусь мить губернатор Харківщини так перейнявся «бичими» справами, що уявив себе справжнім ковбоєм, осідлав бика і вхопив його за роги. Сповнений неабиякого задоволення, він не міг не поділитися світлинами цього свого подвигу з навколишнім світом.

 

 

Не дивуймося, коли після повернення Добкіна на батьківщину, окрім впровадження здобутого екологічного і газового досвіду, він ще займеться розведенням великої рогатої худоби. Звичайно, на Харківщині, як і в Україні, цього добра ніколи не бракувало, але справжні ковбої мусять мати справу з породистими биками, тим більше такі звитяжні ковбої, як Добкін.

 

За матеріалами twitter.com/mdobkin


Матеріали за темою:

-24
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.