Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Як депутати продовжують собі життя

Середньостатистична людина витрачає на поцілунки два тижні свого життя. А от середньостатистичний український депутат значно більше.

Мода цілуватися серед вітчизняних парламентаріїв значна старша за них самих. Спостерігаючи, із яким задоволенням вони це роблять, можна подумати, що це їхнє улюблене зайняття. Хоча насправді все далеко не так.

 

 

Звісно, не можна стверджувати, що роблять вони це з примусу. Просто так треба. І на це «треба» є одна дуже вагома причина. Річ у тім, що поцілунки продовжують життя. А що-що, а жити наші обранці хочуть якнайдовше. Та й гріх було б не хотіти, маючи такі можливості.

 

 

Останні медичні дослідження засвідчили, що пристрасний поцілунок збільшує пульс до вище 100 ударів на хвилину і підвищує рівень гормонів в крові настільки, що може продовжити життя людини майже на 1 хвилину. При цьому під час пристрасного поцілунку витрачається приблизно 6,4 Ккал/хв.

Хіба ж це не диво? Прийшов на роботу, розцілувався з колегами і відразу стільки позитивного: життя продовжено, сало стекло, тиск, якщо низький, нормалізувався.

 

 

А коли згадати, що поцілунок заспокоює нервову систему і запобігає стресам, то тут і думати немає про що. Треба цілувати всіх підряд, усіх, хто тільки-но потрапить під руку.

 

 

Дивно, але невже українські депутати такі грамотні, що знають все це без підказки. Хтозна. Є підозра, що перед прийняттям присяги їх ознайомлюють із основними правилами їхньої професії, серед яких є також інформація про поцілунки.

Навіщо, запитаєте ви. Як навіщо? Адже суспільство витрачає на своїх депутатів так багато грошей, що мусить дбати, аби з ними нічого не трапилось. Якщо обранці почнуть мерти, як мухи, то жодна державна казна цього не витримає.

 

 

Любителі цілуватися, як правило, оптимісти, вони впевнені у своїх силах, швидше досягають професійних і особистих успіхів. Хіба це не правда? Ще й яка. Прийшов депутат до парламенту в порваних штанах, поцілувався з колегами і поїхав додому за тиждень-два на ренджровері і в костюмі від бріоні.

 

 

А які у них білесенькі зуби… Думаєте диво стоматології? Дзуськи… Цілуючись кожного разу після їжі, людина значно знижує ризик виникнення карієсу. А коли цей поцілунок ще й тривалий, то він виявляється більш корисним, ніж жувальна гумка, бо нормалізує кислотність в порожнині рота.

 

 

Також за допомогою довгого поцілунку можна позбутися гикавки. Але, як видається, депутати не часто гикають. На цю хворобу більше страждають чиновники-лінгвісти, яким дуже складно дається вивчення української мови.

 

 

Є в поцілунках, звісно, і побічні ефекти. Під час цілування від однієї людини іншій передається близько 280 бактерій різних культур. Можна дістати, скажімо, герпес, гепатит А і Б, а також інфекційний мононуклеоз. Як пощастить. Хоча, як стверджують учені, шанси на це не надто великі. В жодного депутата ще не було помічено розпухлої від герпесу губи, бо 95% тих бактерій є безпечними для здоров’я людини.

Мало того, «чужі» бактерії підвищують опірність організму і стимулюють появу антитіл, які активізують імунні механізми. Імунологи називають подібний процес «перехресною імунізацією».

 

 

При французькому поцілунку працюють близько 30 м’язів, з яких 12 відповідають за рухи губ і 11 – язика. Ви думаєте, народні обранці чому такі говіркі? Саме тому, що добре цілуються. Поспостерігайте, хто з них найбільше меле язиком, і вам стане зрозуміло, кого можна вважати рекордсменом у цій справі.

 

 

І на завершення. Із усіх тварин поцілунок шимпанзе найбільш подібний на людський… Сперечатись не будемо. Правда...


Матеріали за темою:

21
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.