Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
27 лютого, 2013   ▪  Версія для друку

Табачник відстав від Собчак на 10 років

Після того як одіозний міністр освіти Дмитро Табачник, намагаючись образити Києво-Могилянську академію, чомусь приплів до порівняння скандальну російську телеведучу Ксєнію Собчак, остання не забарилась з відповіддю та миттєво прокоментувала заяву чиновника.

Табачник, роздумуючи над судовим процесом Могилянки з його міністерством, порівняв академію з відомою російською світською левицею, але імені її не назвав. За описом ця левиця сильно схожа на Ксєнію Собчак.

 

 

«Знаєте, є така відома світська левиця в Росії, яка ні співати, ні танцювати, ні грати на сцені не вміє. Але зате скандалить на будь-яких світських тусовках, підтримуючи до себе сумнівний рівень уваги. Вона з відомої родини, її батько колись очолював велике місто. Так от, у нас в освіті теж є така собі світська левиця – це Києво-Могилянська академія, яка невтомно судиться проти всіх міністрів освіти і завжди з одним і тим самим результатом», – намагався бути дотепним Табачник.

У відповідь світська левиця, «яка ні співати, ні танцювати, ні грати на сцені не вміє», але останній рік бере активну участь у різних політичних акціях, вирішила не скандалити з міністром, як він на то сподівався, а просто інтелігентно прокоментувала його дивне словоблудство.

 

 

«Табачник зовсім поганий ... застряг десь у році 2004, судячи з того, яка в нього про мене думка :)», – написала Ксєнія у своєму блозі. А коли одна з читачок блогу Собчак заспокоїла Ксєнію, повідомивши, що «Могилянка – найкращий ВНЗ України. Зі своєю думкою і вільнодумними талановитими студентами. Порівняння-ок :)», – Собчак навіть втішилась. Такий коментар її цілком влаштував.

 

За матеріалами glamurchik


Матеріали за темою:

51
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.