Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

Нардепи-комуністи у соцмережах: “Дом-2”, дешева косметика і спадкоємиці з пишними формами

Тиждень.ua поцікавився життям «червоних» депутатів у соціальних мережах.

Згубний вплив

Спекотна 38-річна брюнетка Ірина Бабич навіть в інтернеті активно виступає за народовладдя, за соціалізм - про це свідчить перше ж ії фото. На ньому пані Бабич знаходиться у компанії червоних «чоловічків» з червоними прапорцями та,  як розповідає сама народна обраниця, «с Валюшкой подружкой».

На жаль, обрані революціонеркою спільноти у соцмережі все ж таки яскраво свідчать: згубний вплив Заходу торкнувся й членів КПУ. Пані Бабич цікавить імпортна косметика Mary Kay та Oriflame (треба віддати жінці належне - бренди хоч і не радянські, але дуже дешеві й сердиті), також вона любить «позитив» та російське реаліті-шоу «Дом-2“, зіркою якого є кумир української комуністки Вікторія Боня.

17-річного сина пані Бабич нам розшукати не вдалося. Але знайшлась улюблена племінниця нардепа, Тетяна (на фото зліва).

Не нехтує соціальними мережами й комуністка-мільйонерка Оксана Калетник. На її доволі офіціозній сторінці можна дізнатись, що 40-річна вінничанка має чарівного чау-чау.

Також товариш Оксана є членом спільноти під назвою «ПАРНИ из КРЫЖОПОЛЯ Супер-Пупер-Увау-Ухты-Шоу».

Соціалізується як може й перший секретар обкома КПУ, Спиридон Кілінкаров. З дитинства він майже не змінився.

Але з роками навчився нехтувати заповітами Ілліча. «Тупістю, темрявою та затурканістю» називав товариш Ленін віру в Бога. А його непослідовний послідовник Кілінкаров безсоромно святкує Великдень з онуками.

Такого собі не дозволяє навіть духовна наставниця КПУ, член комітету ВР з питань духовності (ну й культури), чарівна Ольга Левченко.

У соціальних мережах товариш Левченко закликає всіх голосувати за КПУ та лайкає статуси на кшталт «Не нужно искать во мне плюсы и минусы - я не батарейка». Має друзів, що мешкають у «російському місті під назвою Київ» та відмічають нардепа на фото з квіточками.

«Ленин жил, Ленин жив! Ленин будет жить!», - нагадує тим часом друзям вчорашній житомирський тунеядець (у своїй налоговій декларації напередодні виборів комуніст зізнався, що не працює й голодує - 2011 рік приніс родині Присяжнюків 1360 гривень прибутків) Олександр Присяжнюк.

У відповідь друзі з далеких міст надсилають йому оленів, квіти та їжу - хоча б віртуальну.

Також Присяжнюк має на своїй сторінці колекцію улюблених пісень. Серед них - «Любовь, Комсомол и Весна» у виконанні дитячого хору, «Космомол - моя судьба» тощо.

Бюст не Леніна

Нардеп-комуніст Сергій Топалов у вільний час гіпнотизує футбольні м'ячі.

Інших слабкостей не має (хоча, як і молодий Присяжнюк він не вміє заробляти гроші - до отримання посади нардепа товариш Топалов, згідно з декларацією, тримався лише завдяки допомозі по безробіттю). Але має доньку… Він - єдиний з комуністів, хто не посоромився додати власну дитину до списку родичів на сторінці. І не дарма.

Донька нардепа Анюта постійно змінює колір волосся та зачіску - у цьому допомогає досвід роботи перукарем та відповідна освіта. Але це не заважає дівчині залишатись собою.

«Когда я теряю уверенность в себе, я просто смотрю вниз, - ділиться життєвою мудрістю дитина суворого партійного діяча. - Вижу сиськи и уверенность возвращается».

Всі світлини Анюти знаходяться у відкритому доступі, отже, якщо ви теж бажаєте повернути впевненість (у майбутньому КПУ, наприклад) - варто лише знайти товаришку Топалову у мережі «Одноклассники». Саме там можна побачити  самовпевнений бюст дівчини.

Та й не тільки бюст.

Куди більш фамільярна з комуністичними символами луганська комуністка(депутат міськради) Наталія Максимець, сторінка якої на Facebook розповідає усім, що Ленин ох….нен..


Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.