Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
5 березня, 2013   ▪  Версія для друку

Кращий подарунок мажору - Кримінальний кодекс

Українці, які завжди відзначалися хворобливою толерантністю до тих, хто псує їм життя, ще й сьогодні ніяк не можуть позбутися цієї ганебної риси. Втім, уже готові бодай на словах помалу виправлятися.

Ставлення до мажорів в нашому суспільстві ніколи не було поблажливим. Діточок багатіїв переважно не дуже любили, хоча й ставились до них без особливої агресії. Радше, як до нещасних істот, яким нічого доброго з їхніми спадками не світить.

 

І йдеться зовсім не про класову ненависть, а, мабуть, про невдоволення недовихованістю елітарних нащадків. Так уже повелося, що батьки в гонитві за грошима дуже часто воліють просто відкупитися від своїх чад, компенсуючи брак уваги, ласки і виховання дорогими подарунками та іншими важливими, на їхню думку, дурницями.

Проте за останній час мажори встигли так сильно накапостити звичайним громадянам, що їхня присутність поруч дедалі частіше видається небажаною.

Напівжартівливе опитування, проведене серед читачів VIP-хронік, чітко засвідчило тотальне небажання останніх жити поруч із людьми, яким море по колін, і закон неписаний. Чи то незатишно, чи то небезпечно для життя.

Хай там як, але здорова більшість таки не проти повчити нахабну меншість добрим манерам.

Третина читачів VIP-хронік вважає, що було б непогано ознайомити мажорів з Кримінальним кодексом, аби вони про всяк випадок знали, що їхня не завжди правильна поведінка може коштувати їм занадто дорого. Ще третина вже готова відправити мажорів на перевиховання до війська, а понад 17% вважають, що такого добра краще позбутися і відправити їх подалі за кордон.

 

Щоб ви подарували мажорам на День народження?

1.         Дороге авто – 1,24%

2.         Кримінальний кодекс – 33,33%

3.         Булочку з маком – 4,94%

4.         Паспорт громадянина іншої країни і ПМЖ за кордоном – 17,28%

5.         Повістку до військкомату – 32,1%

6.         Свої старі кеди – 11,11%

7.         Мапу України – 0%


Матеріали за темою:

27
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.