Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
6 березня, 2013   ▪  Версія для друку

Вимкніть телевізор!

Тенденція до деградації та радянізації українських ЗМІ стала ще помітнішою, щойно президент повернувся до публічних виступів і прес-конференцій.
Матеріал друкованого видання
№ 10 (278)
від 6 березня, 2013

Спочатку п’ять «топових» (за визначенням Банкової) тележурналістів країни допомогли Януковичу в організації показушного шоу «Діалог з країною» (в народі «Здравствуйте! Царь»), не поставивши йому жодного незручного чи жорсткого запитання. Потім наші колеги частково підіграли (особливо представники регіональних медіа) гарантові під час прес-конференції, частково перетворивши її на малозрозумілий стьоб: маски, надміру іронічні, але при цьому не надто змістовні запитання.

А Януковича можна було багато що спитати, ну хоча б про те, чому сидить Юрій Луценко, який перевитратив на святкування Дня міліції кількасот тисяч гривень, і не сидить Юрій Бойко, котрий перевитратив на нафтовидобувні платформи кількасот мільйонів доларів. Якби не іноземні журналісти, довгоочікуване (після 15 місяців паузи) спілкування українського президента з пресою стало б логічним продовженням солодко-приторного «Діалогу». «Угаром свободи слова» стало й останнє шоу «Шустер Live», який Банкова перекинула з «Першого національного» на знову ручний «Інтер». Коли під час виступу Миколи Азарова на екрані з’явилися онлайн-показники, які засвідчили низький рівень довіри глядачів до прем’єра, ведучий шоу Савік Шустер у прямому ефірі дав команду: «Убєрітє градуснік с екрана!».

Для інтернет-спільноти саме лизоблюдство стало топ-темою останніх двох тижнів, породивши цілу хвилю жартів, карикатур і фотожаб.


Матеріали за темою:

64
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.