Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
12 березня, 2013   ▪  Версія для друку

10 причин, чому бути багатієм – відстій

Журналіст британського видання The Guardian Зої Вілльямс, проаналізувавши всі незручності, пов'язані з багатством, дійшла висновку, що мати купу грошей не так вже і добре. Сором ... Дискримінація ... Страждання, що можуть охоплювати душу через звільнення обслуги, щоб не засмучувати нею подружку... Щоденне катування...

1. Сором

За словами психолога з Лондонської школи бізнесу Найджела Ніколсона, вас може переповнювати почуття провини за те, що інші не мають того, що ви, чи параноя через те, що вам заздрять. Інакше такий стан душі можна визначити як «тягар багатія», що іноді навіть спричиняє панічні атаки на кшталт філантропічних позивів. Психологи школи бізнесу (хто б міг подумати) можуть допомогти вам їх подолати за допомогою певних вправ для релаксації.

 

2. Дискримінація

Ті, хто здобував освіту у приватних школах, спочатку навчаються в елітних університетах, відтак дістаючи найліпші посади. Саме так це і має бути, позаяк вони мають добру освіту... І, тим не менш, багато хто ненавидить ці приватні школи з їхніми дискримінаціями, хоча часто не насмілюється про це говорити.

 

3. Оцінюючи ваше багатство, люди іноді помиляються

Принц Аль-Валід ібн Талал дуже засмутився, дізнавшись, що Forbes оцінив його статок у £13 млрд, тоді як насправді у нього £20 млрд. І це було після того, як він надав їм свої бухгалтерські документи! Дуже прикро, можна їх засудити, вони мусять перепросити, проте біль не стихне ніколи.

 

4. Якщо ви хочете стати актором, вас візьмуть лише на роль пафосного типа

Це несправедливо з двох причин: по-перше, ви можете добре грати бо, як інші, ходили на курси театрального мистецтва. По-друге, якщо ви здастеся і підете пробуватися на пафосну роль, доведеться конкурувати з Домініком Вестом або Даміаном Льюїсом, а їх у Ітоні навчили перегравати кого завгодно.

 

5. Нескінченна тяганина

Люди, які купують виключно сендвічі і все таке, не розуміють, що коли ти купуєш щось велике, приміром острови, на це необхідно багато часу. Це прикро, бо коли ти знаєш, що чогось хочеш, то, чесно кажучи, ситуація, як із сандвічем – хочеш цього негайно.

 

6. Коли ти банкір, люди звинувачують тебе за банківську систему.

Це насправді несправедливо. Ваша зарплата – симптом, а не причина появи прогнилої знизу доверху системи, в якій отримані доходи не мають в реальному світі жодної конкретної цінності, принаймні допоки якийсь козел з платників податків не переконається, що ви цих грошей насправді варті.

 

7. Якраз тоді, коли ти залагодив усі неприємності і займаєшся своєю справою ...

Тебе хочуть позбавити твоїх грошей. Вони це називають податками. А ти ніколи не користувався їхніми паскудними дорогами, втім, як і їхніми жалюгідними, смердючими, доволі брудними громадськими структурами. Ці людці зневажають твою креативність, і ти зневажаєш їх натомість. Тож мусиш міняти країну проживання, ти втрачений, твоя стражденна душа – душа біженця.

 

8. Деякі люди, особливо не надто багаті, не мають найменшого уявлення про те, яким тісним може бути будинок вартістю £2 млн.

 

9. Труднощі з добором персоналу (частина 1)

«Діліться, або охороняйте», пишуть нам у підручнику «Соціологія 101». Це ми можемо; нам до душі няні, які одночасно є охоронцями. Але чи знаєте ви, що коли няня з коледжу Норленд навчається теквондо, її годинна ставка зростає? Розкажіть нам про демпінг цін.

 

10. Труднощі з добором персоналу (частина 2)

У мене якось була хатня робітниця, значно кваліфікованіша, ніж я, і, ймовірно, розумніша, – сказав би я, якби володів двома мовами (як вона). Вона протягом 13 років підбирала за мною по всьому будинку мої брудні труси, жодного разу не виявивши ні тіні невдоволення. Однак не порозумілася з моєю дівчиною, тож довелося її звільнити. Чи не правда, це дратує?

 

За матеріалами The guardian


Матеріали за темою:

11
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.