Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
19 березня, 2013   ▪  Версія для друку

Путін і Мєдвєдєв у соцреалістичному живописі: дві голови російського царя маслом

В часи “совка” в мистецтві були популярними “ленініани”, потім “сталініани”, потім знову “ленініани” і далі тих “ліан” розплодилося пропорційно до членів в політбюро. Нині в нас з мистецтвом начебто все спокійно, а от у наших сусідів майже нічого не змінилось...

Три роки тому ці картини активно обговорювалися в блогах. Розповідалося про загадкову поліклініку в Санкт-Петербурзі, де вони були помічені, висувалися припущення про авторство і аналізувалися зображені там шахові партії. Про них писали ЗМІ і навіть в новинах вийшло кілька телесюжетів “по фотографіях, знайдених в інтернеті”. Вживу їх практично ніхто не бачив. Кореспонденту НедоСМІ вдалося проникнути в офіс однієї організації і відзняти всю зібрану там колекцію.

 

 

Цією організацією була "Перша Патентна Компанія".

 

 

Минулого разу тут висіло всього чотири роботи Олександра Акопова. Тепер же зібрано більше двох десятків. Як зовсім свіжих, так і вже засвічених в Інтернеті.

 

 

"Начебто фігурки дерев'яні рухають, а придивишся - долі людей вирішують"

 

 

"Медведєв прочиняє шахову дошку і пропонує Путіну чи то зіграти партію, чи то поглянути на її вміст"

 

 

"Кислий погляд прем'єра віщує швидку здачу"

 

 

"Володимир Путін грає на картинах явно агресивніше. Якщо придивитися, можна також побачити, що на одному полотні у прем'єра швидше закінчується пиво ...

 

 

... А під час зимової риболовлі ближче до Путіна стоїть фляга, а не термос "

 

Читайте також Кадиров нагодував Депардьє

За матеріалами ottenki-serogo.livejournal


Матеріали за темою:

-32
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.