Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
22 березня, 2013   ▪  Версія для друку

Свіжий анекдот: Кернес - козак-герой, академік і генерал армії

Що може об’єднати Віктора Януковича, Віктора Ющенка, Миколу Азарова, Сергія Арбузова, президента Азербайджану Ільхама Алієва та Геннадія Кернеса? Ну як що? Маразм…

Тотальний маразм давно став символом нашого часу і всі вже до цього звикли. Але віднедавна, він почав стрімко прогресувати в катастрофічних масштабах і вже готовий переступити епідеміологічний поріг.

За вагомий внесок у розвиток соціально-економічної, політичної і культурного життя України, харківського мера Геннадія Кернеса нагороджено цілою купою регалій та титулів. Від нині він кавалер Золотої зірки «Герой козацького народу», «генерал армії» і академік Міжнародної академії Козацтва. Нагородила, цю визначну постать, «Міжнародна академія козацтва» (МАК), членами якої, між іншим, є Асоціація корейців України та Всеукраїнська профспілка робітників садівництва та виноградарства.

Цим почесним званням, раніше нагородили також Віктора Януковича, Віктора Ющенка, Миколу Азарова, Сергія Арбузова, президента Азербайджану Ільхама Алієва, та інших достойних козаків. Симпатична виходить компанія…

Харків’яни мають бути щасливі, як і весь український народ. Адже це чудову нагода напитися. А Михайло Добкін, в честь свого друга, може ще й постріляти з нещодавно подарованого кулемета, аби всі чули, що його «права рука» - козак-герой. Головне, щоб ніхто при цьому не постраждав.

 

 

Козаки йдуть...

Читайте також Добкін небайдужий до бичих забав


Матеріали за темою:

85
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.