Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
29 березня, 2013   ▪  Версія для друку

У Львові стартував свій тиждень моди у депо

Тільки-но Київ позбувся модної інтоксикації, як його ініціативу перейняв Львів. В місті левів відкрився 11-ий Lviv Fashion Week.

Все почалося 27 березня презентацією арт-проекту Євгена Піцикевича «Альбом» і показами проекту In AVANT GARDE у старенькому Львівському депо.

 

 

Було трохи холодно, але оригінально. Атмосфера депо дуже пасувала до презентованої колекції пошитої частково з рідних українському серцю базарних сумок.

 

 

Організатори кажуть, що одинадцятий фешн-вік – експериментальний, адже покази відбуватимуться в різних місцях: в торгівельному центрі, в готелі, виставковому центрі,   Львівському академічному театрі та у мистецькій галереї. 

 

 

Загалом Lviv Fashion Week осінь/зима 2013 триватиме до 31 березня і, як годиться, завершиться доброю пиятикою, що зветься Gаmе over Fashion Week Party.

 

 

Читайте також В Києві почався модний тиждень

За матеріалами lvivfashionweek.com, vlaskor.net


Матеріали за темою:

5
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.