Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
29 березня, 2013   ▪  Версія для друку

З'явився удосконалений перекладач на мову Азарова

Дивна мова прем’єр-міністра України Миколи Азарова, яку він вважає українською, вже стала приводом для безлічі жартів та демотиваторів в мережі. Вчора в інтернеті з’явився он-лайн перекладач з російської та української мов на «азарівку».

Як зазначає автор ресурсу – це «просто смішний сервіс». Спробувати як він працює можна за адресою http://azirivka.blogspot.com/.

VIP-хроніки наважились перекласти положення з Конституції України, які стосуються прем’єр-міністра і ось що з цього вийшло. Дуже навіть правдоподібно.

«Стаття 114. Ді складу Кабінєту Міністрів Украйіні вхідять Прєм'єр-міністр Украйіні, Пєршій вісьцє-прєм'єр-міністр, трі вісьцє-прєм'єр-міністрі, міністрі.  Прєм'єр-міністр Украйіні прізначається Прєзідєнтім Украйіні за згідію більшє ніж пілівіні від кінстітуційнігі складу Вєрхівнійі Раді Украйіні.

Пєрсінальній склад Кабінєту Міністрів Украйіні прізначається Прєзідєнтім Украйіні за піданням Прєм'єр-міністра Украйіні.

Прєм'єр-міністр Украйіні кєрує рібітію Кабінєту Міністрів Украйіні, спрямівує йійі на вікінання Пріграмі діяльністі Кабінєту Міністрів Украйіні, схвалєнійі Вєрхівнію Радію Украйіні. 

Прєм'єр-міністр Украйіні вхідіть із піданням ді Прєзідєнта Украйіні прі утвірєння, рєірганізацію та ліквідацію міністєрств, іншіх цєнтральніх ірганів вікінавчійі владі в мєжах кіштів, пєрєдбачєніх Дєржавнім бюджєтім Украйіні на утрімання ціх ірганів.»

 

 

Щоправда, це не перший ресурс, присвячений «азарівці», - раніше вже були спроби створити щось подібне. Але новий ресурс значно зручніший в користуванні.

Читайте також 

За матеріалами texty.org.ua


Матеріали за темою:

112
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.