Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
3 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Рудьковський з косметичкою, комуністка з хрестом, а Бережна із ниткою від вроків

Український парламент - це дивовижний світ, в якому мешкають особливі люди. За тілобудовою вони мало чим відрізняються від інших жителів України, але їх внутрішній світ - це загадка, розгадати яку дуже не просто.

Здавалось би, як може депутат від Партії Регіонів, красуня Ірина Бережна, боятися, що її зурочать? Та хай тільки хтось спробує хоч подумати на її адресу погане. Ціла репресивна державна машина, під мудрим патронатом самого лідера, кинеться захищати свою депутатку. Проте, цього виявляється мало. У всесильність своїх друзів Ірина Бережна не дуже вірить. А тому, для певності, вирішила перестрахуватись. Скористалась послугами вищих сил. Зав'язала на зап'ясті червону нитку і вірить, що вона її захистить. Цілком можливо. Іноді нитка буває сильнішою від державної охорони...

 

 

З комуністами в Раді також не все гаразд. Схоже на те, що вони або клеять дурня і ніякі вони не комуністи, або в них вселився вірус хворобливої набожності, який от-от зжере їх більшовицьку суть. Мало того, що в свою фракцію вони поприймали легальних мільйонерів (нелегальних в них завжди було багато), так ще й публічно демонструють свою віру в Бога! Повдягали сердешні хрестики і сподіваються, що це когось розчулить і додасть голосів на виборах. Пора б уже визначитись “таваріщі” ким бути: більшовиками атеїстами чи ревними християнами з пектограмою на лобі.

Пора, але це не так просто. Найбагатша жінка парламенту комуністка Оксана Калетник усе ніяк не ризикне. І в рай хочеться, і Лєнін подобається з Симоненком в придачу. Хоч стій хоч падай...

 

 

Та найзагадковіший депутат в парламенті насправді Микола Рудьковський. Він останнім часом принишк, після того, як його на каталці по автозаках тягали, бо, мабуть травму моральну отримав. Але потрохи оклигує і починає чудити. Прийшов на засідання парламенту з цікавим аксесуаром, що мав би слугувати сумкою. Аксеуар чи то барсетка, чи то косметичка, чи то аптекчка. Хоча, на косметичку все-таки більше схожий. Невже дзеркальце і пудру у ній носить?! Чудасія тай годі.

 

 

Читайте також Кінах на роботі дивиться бокс, а Рибак гризе олівці

 


Матеріали за темою:

29
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.