Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
3 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Дружина президента пожартувала — сама сходила в магазин

Це неймовірно, Людмила Янукович, на відміну від свого чоловіка, не боїться ходити по магазинах.

1-го квітня дружину президента України знову помітили в гіпермаркеті «Ашан» в Будьонівському районі Донецька. Вона купляла продукти, більшість з яких солодощі. 

Торговий центр якраз неподалік від будинку по вулиці Райніса, 65 «г», в якому в Донецьку мешкає родина президента Віктора Януковича. Місцеві жителі запевняють, що часто бачать Людмилу Янукович, як вона, в супроводі всього одного охоронця, скуповує продукти.

 

 

Дивовижно. Невже така знатна пані не може скористатися послугами помічників? Чи може вона, на відміну від свого чоловіка, ще не встигла злетіти так високо, щоб пересуватися містом в кортежі з кількох десятків автомобілів і боятися заходити в магазини? Щож — похвально. Хоча можливо, якраз через це і змушена сидіти в Донецьку. Адже, коло Межигір'я немає такого великого магазину, а тинятися столицею в пошуках цукерків всього з одним бодігардом, першій леді трохи не личить...

Читайте також Родина Януковичів у живописі, скульптурі та графіті

За матеріалами pravda.dn.ua


Матеріали за темою:

38
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.