Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
5 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Український олігарх не може продати свій 6-поверховий будинок в Нью-Йорку

Коли у вас ще немає нерухомості в Нью-Йорку - дерзайте. Якихось $22 млн і 6-поверхове помешкання ваше. Це до речі неймовірно дешево, адже ціна на будинок суттєво впала.

Уродженець Мукачева Олександр Ровт набув свої $1,2 млрд. на торгівлі добривами і вклав частину свого багатства у нерухомість в Нью-Йорку.

Взяти до прикладу його будинок на Верхньому Іст-Сайді.

 

 

Ровт витратив на будинок $27 млн, з них $18 заплатив за попереднє бронювання. Маєток є лише одним з 35 помешкань, якими володіє мільярдер. Серед них, зокрема, Sloane Mansion на 30 кімнат площею 18 тис 267 кв футів на вулиці East 68th Street.

Саме покупка Sloane Mansion спонукала Ровта продати менший будинок. Адже в цьому 6-поверховому будиночку площею всього 11 тис кв футів і розвернутись немає де. В будинку всього п’ять спалень, спортзал, сауна, басейн і п’ять відкритих терас.

 

 

 

 

 

 

Помешкання вперше виставили на продаж за $ 27 млн минулого року, але з тих пір ціну знизили до $ 22 млн.

 

 

Читайте також В багатіїв закінчуються гроші? Горбаль їздить в метро, а Черновецький економить на бритвах

Джерело: Business Insider


Матеріали за темою:

-25
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.