Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
12 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Мер Слов'янська Неля Штепа б'є зразу “по крышке гроба”!

Знаменита регіонівська інтелігентність та вихованість притаманні не тільки Віктору Федоровичу Януковичу. Він лише кращий з кращих, бо є ще його вірні соратники

Звичайно, на їхні добрі манери дещо наклали відбиток спіцифічні уркаганські токсини так масово розбризкані в часи комсомольської молодості. Вилками з ножами вони вже навчилися їсти, а от позбутися смачних висловів, особливо в складних життєвих ситуаціях поки не навчились. 

І декому вже й вчитись не поможе. Відома харківська пара Добкін-Кернес вже зіграли свою найкращу роль в кіно, Федорович це класика, а от кому ще тягнутись, так це Нелі Штепі меру Славянська. Потенціал там просто шалений...

 

 

Задля слави і порядку в місті обіцяє навіть вбити головного архітектора Слов'янська. «У меня такое чувство, что Кияшко или глухонемой, или прикидывается дурачком! Еще один выговор и ищем главного архитектора. Я от вас уже устала! Ваша праздная жизнь не подходит к жизни нашего города. Все пашут, трудятся, а вы только у нас празднуете! Достаточно, напраздновался! Если бы вы мне сегодня попались под руку, когда я утром город объезжала, то сегодня вас бы хоронили! Я не бью два раза: по морде и по крышке гроба. Я сразу – по крышке гроба! »

 

 

Для слов'янського архітектора це вже друга догана за неохайні рекламні площини. Третьої, швидше за все, для нього не буде.

 

 

Те, що країною керують, м'яко кажучи не дуже інтелігентні люди, ні для кого не секрет. Але доки вони тримали себе в руках все виглядало більш менш пристойно. Тільки останнім часом  вони ніби зівалися з ланцюга і стали чомусь подібними на звичайних урок. Звідки така мода, зрозуміти не складно. Рівняння на президента, який теж любить пригрозити у стилі кримінального авторитету.

 

Читайте також Костусєв пив горілку і приставляв руку до “пустої” голови

 

 


Матеріали за темою:

33
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.