Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
15 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

«Місіс - Росія 2012» - інтелект на межі фантастики

Зненацька інтернет розірвало від непересічного розуму та краси дружини відомого російського футболіста Юрія Жиркова, яка нещодавно здобула корону «Місіс Росія – 2012»

Двохвилинне відео з «Місіс Росія – 2012» удостоєно багатьох неприємних коментарів у мережі, втім, це не дивно. Відповідаючи на запитання журналіста, Інна Жиркова просто засліпила своїм інтелектом. Тому про її інтелектуальні здібності нині не пожартував лише лінивий.

 


Доволі красива жінка, мати двох дітей Інна, досі не знає, чи це Сонце обертається навколо Землі чи Земля навколо Сонця. «Напевно, все-таки земля», – сказала Інна. Потім раптово засумнівалась і виправилась. – «Чи Сонце…»

Також, попри те, що, за її словами, з дитинства вона ходила в музичну школу і на хор, на запитання, хто написав «Полонез» Оґінского красуня попросила не ставити їй таких запитань і не ганьбити. Зізналась, що далека від цього.

 

 

Як їй вдалося виграти конкурс, дружина футболіста не знає, так само, як і не знає, чи змагання між претендентками було рівним. «Може, воно не було рівним… Деякі вигравали зовнішністю, деякі тим, що вони гарно співають… Я, на жаль, не знаю, чим узяла».

«Може, ерудицією», – уточнив журналіст. «Може, – погодилась Інна, – бо я кожен день намагалась гарно виглядати».

«Що таке ерудиція», – знову уточнив журналіст. «Я вам розказую, почекайте, – обурилась красуня. – Я кожен ранок вбиралась на сніданок в довге плаття, намальована, укладена, і тому вирішили нагородити мене такою короною».

 

 

«Інна Жиркова, місіс Росія – 2012 – втілення мрії наших міністрів освіти і культури. Виявляється, є і такі жінки в російських селах», – прокоментував хтось із жителів всемережжя. А ще хтось додав: «Еллочка Людоїдка супроти неї, що тесля супроти столяра».
«Краща серед кращих, геніальна серед розумних – це дружина футболіста Жиркова. Її ерудиція змушує падати ниць кращі уми сучасності, її винахідливість і всебічна освіченість обеззброюють і змушують тремтіти. Все знає і вміє найкрасивіша й ерудована жінка нашої країни. Невідомих досі смислів набули слова: «ерудиція» – вміння красиво зачесатися й одягтися в довгу сукню (коротка спотворить весь сенс!), «музикознавство» – навчання в музшколі, «педагогіка» – народження дітей. Такі таємниці світобудови, як автори «Вальсу» Ґрібоєдова і «Полонезу» Оґінского, та ще кілкьа маловідомих начебто Аґнії Барто і Самуїла Маршака залишилися невідомими місіс Ерудиції. Але… це воістину місіс Конгеніальність!», – написав хтось вражекний в саме серце.

 

 

Чому ми стільки уваги приділили якійсь російській місіс, дружині якогось російського футболіста? Та як чому? Вона ж є віддзеркаленням наших реалій, якими вщент заповнені вітчизняні столичні і не лише столичні ресторани, клуби і богемні тусовки. Таких Інночок в нас також хоч греблю гати. Вони є дружинами і наших футболістів, міністрів і депутатів. А тому насолоджуйтесь і мотайте на вус.

 

Читайте також Краса не для людей з вразливою психікою

За матеріалами rb.ru


Матеріали за темою:

92
Ви не оцінювали матеріал
Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.