Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
16 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Журавський невдало помалювався?

Прагнення виглядати молодшим і красивішим - звична справа. Це аж ніяк не вада, а звичайна справа. З часом вік бере своє, а так хочеться якомога довше не старіти.
Віталій Журавський - знатний парламентський франт. Він любить убиратися в модні брендові речі, не відмовляє собі в дорогих аксесуарах, відвідує богемні тусівки і  часто з’являється в компанії молодих розкішних панночок. Йому, як нікому, не хотілось би, щоб свято його життя і краси наближалося до свого логічного завершення. У нього все добре і так не хочеться старіти.
 
 
Віталій Журавський ще має доволі гарний вигляд. Злі язики кажуть, що не без допомоги пластичних хірургів, але байдуже. Єдине, що справді кидається в очі, це сивина, яка вперто вкриває голову. Але і з нею можна дати собі раду. Дякувати Богові, сучасна косметологія - це дозволяє. А втім, іноді трапляються неприємності. Чи то фарба неякісна, чи то перукар був із перепою, але сивина таки пробивається на світ, що не надто естетично.
 
 
 

Матеріали за темою:

-17
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.