Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Журавський невдало помалювався?

Прагнення виглядати молодшим і красивішим - звична справа. Це аж ніяк не вада, а звичайна справа. З часом вік бере своє, а так хочеться якомога довше не старіти.
Віталій Журавський - знатний парламентський франт. Він любить убиратися в модні брендові речі, не відмовляє собі в дорогих аксесуарах, відвідує богемні тусівки і  часто з’являється в компанії молодих розкішних панночок. Йому, як нікому, не хотілось би, щоб свято його життя і краси наближалося до свого логічного завершення. У нього все добре і так не хочеться старіти.
 
 
Віталій Журавський ще має доволі гарний вигляд. Злі язики кажуть, що не без допомоги пластичних хірургів, але байдуже. Єдине, що справді кидається в очі, це сивина, яка вперто вкриває голову. Але і з нею можна дати собі раду. Дякувати Богові, сучасна косметологія - це дозволяє. А втім, іноді трапляються неприємності. Чи то фарба неякісна, чи то перукар був із перепою, але сивина таки пробивається на світ, що не надто естетично.
 
 
 

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.