Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
18 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Донька Джарти отримала довічне

Вікторія Джарти, донька покійного прем'єра Криму Василя Джарти отримала своє довічне призначення. Щоправда не у в’язницю, а якраз навпаки – на посаду судді Господарського суду Києва.

Сьогодні 232-ма голосами Верховна Рада безстроково призначила доньку Джарти суддею Господарського суду Києва. До того 33-річна Вікторія була заступником голови Госпсуду Києва.

 


Очевидно, своєю стрімкою кар’єрою Вікторія має завдячувати не лише батькові, бо після його смерті у неї також залишились покровителі у владних верхах. Наприклад знаменитий «підрахуй» Сергія Ківалов і спікер парламенту Володимир Рибак - автори постанови про її довічне призначення.

 


Нагадаємо, свій трудовий стаж вона почала у лютому 2002 року спеціалістом 2-ї категорії в Господарському суді Донецької області. Але, вже у квітні 2002 року була переведена на посаду помічника судді, а з грудня 2002 року по квітень 2008 року працювала помічником першого заступника голови Донецького апеляційного господарського суду. Згодом опинилася в Києві і далі ви вже знаєте…

 


Вікторія Джарти, окрім всього, ще й знаменита столична тусовщиця. Її часто можна зустріти на усіляких світських заходах, показах мод і звичайних гламурних пиятиках.

 


Не відмовляє собі в задоволенні гарно повеселитися і її сестра Ольга, яка також стрімко злетіла по кар’єрній драбині. В свої 23 роки в листопаді 2011 року майже відразу після закінчення навчання, була призначена заступником начальника Київської обласної митниці.

 


Варто зазначити, що сестри Джарти не єдині щасливчики яким в юному віці вдалось обійняти важливі державні посади. Наймолодшим в Європі главою нацбанку у свій час став 35-річний Сергій Арбузов, який нині злетів аж до посади першого віце-прем’єр-міністра, а другим за віком головним податківцем серед своїх європейських колег став 31-річний Олександр Клименко, призначений головою Державної податкової служби України, яку нині трансформували в міністерство доходів і зборів.

Молодим усюди в нас дорога, так би мовити…

 

Читайте також «Місіс - Росія 2012» - інтелект на межі фантастики


Матеріали за темою:

-91
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.