Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
18 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Новопризначена очільниця Черкаської філармонії "замітає сліди" у соцмережах

Юна надія Черкаської філармонії, її новоспечена в.о. директора, 23-річна регіоналка Ольга Сисоєва, дуже образилась на тотальний до себе інтерес із боку громадськості та на критику, яка стосується її віку та вийшла на стежку війни.

На відміну від іншої талановитої юнки, призначеної прес-секретарем прокурора Сум Юлі Недокус, котра після галасу в інтернеті, пов’язаного з її відвертими фото, звільнилася з займаної посади, Ольга не збирається йти і ховати голову в пісок. Вона серйозно намагається довести, що може і гідна очолювати таку структуру, як Черкаська філармонія.

 

 

Оля роздає інтерв’ю, де намагається подати себе розумною і серйозною, а ще зачищає інтернет-простори від компромату. Сисоєва видалила зі сторінок у соцмережах практично всі особисті фотознімки…

Як прокоментував цей акт вандалізму ведучий програми «Проти ночі» на ТВі Павло Шеремет: «Спочатку перетворять свою сторінку на аналог «Плейбоя», а потім переривають кіно на найцікавішому».

Найдивовижніше, що до компромату відразу потрапили не лише світлини, а й Олині інтелектуальні інтерв’ю. Бо, виявляється, й вони стають предметом критики і насмішок.

 

 

Наївна дівчина думає, що в такий примітивний спосіб вона всім закриє рота і про неї швидко забудуть. Аж ніяк… Така поведінка лише підігріває інтерес, і цькування в мережі лише посилюється. Інтернет – це космос, в якому ніщо не зникає, а вигулькує саме тоді, коли дуже цього не хочеш. 

 

 

Та й що приховувати? Милі та щирі зізнання про те, що в.о. директора філармонії мріє стати Барбі і мати багато прихильників та лімузинів? Про це вона розповіла у програмі «Відверта розмова» за кілька тижнів до свого призначення:

«В дитинстві я мріяла, як і всі дівчатка, стати принцесою, якоюсь Барбі, мати багато прихильників, лімузинів… І десь, мабуть, воно так і залишилось. І нині також мрію стати десь там… у своєму житті досягти чогось.

 

 

За словами Сисоєвої, прихильники мають «потягнутися» за нею, бо вона сильна особистість. «Багато прихильників у зв’язку з тим, що я, скажімо так, стану для себе більш, мабуть… скажімо так, я самовдосконалюся, і вони потягнуться до мене, тому що я особистість сильна, а не тому, що я за кимось хочу заховатись», – заявила дівчина депутат і директор.

Злі язики кажуть, що Сисоєва – «протеже голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба», а тому її прагнення до самовдосконалення є марним витрачанням сил. В неї і так все буде гаразд, доки вона йому не набридне. Бо, як написав у Facebook журналіст ТВі Єгор Чечеринда: «Хто близько до тулуба Тулуба, той і директор».

 

 

Утім, Оля дуже мила, особливо, коли розгнівана. А низький рівень культури й освіти, брак професійного і життєвого досвіду – це аж ніяк не проблема. Адже дівчина ще досі навчається в Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького за спеціальністю «українська мова і література та англійська мова», тож у неї ще все попереду.

Будьмо справедливі, досвід у Ольги є. По-перше, стати протеже губернатора не так вже й просто. А по-друге, будучи директором черкаського Палацу молоді Ольга, кажуть, дуже успішно провела конкурс снігових баб, то чому ж вона не здатна влаштувати концерт Павла Зіброва чи хору з якоїсь Задрипайлівки? Ще й як здатна…

 

 

До речі, Ольга Сисоєва на своїй новій посаді замінила не будь-кого, а заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка, якому не допомогло навіть його донецьке походження. І це багато про що свідчить…


 

Читайте також Діти регіоналів. "Елита дворянских кровей" у спортивних костюмах

За матеріалами progolovne.ck.uatvi.ua


Матеріали за темою:

-73
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.